Віртуальний тир в Ірпінському ліцеї. Фото

В Ірпені наближено до бойової обстановки вправляються в стрільбі з автомата Калашникова

Постріли негучні, хоч автомати й відповідають бойовій зброї. Єдина відмінність – вони стріляють не кулями, а лазерним променем. Завдання стрільця – влучити в інтерактивні мішені. І це не розвага. Так проходять заняття у віртуальному тирі на уроках захисту України в Ірпінському академічному ліцеї.

 

 

Викладач предмету «Захист України» Василь Кудрін зазначає: «Основне завдання предмету “Захист України” – надати майбутнім призовникам комплекс знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни. У віртуальному тирі вони наближено до бойової обстановки можуть виконати вправу саме стрільби з автомата Калашникова».

Формат віртуального тиру дозволяє створити для стрільби різні умови – як по нерухомих мішенях, так і по рухомих. Хоча влучити в ціль нелегко, проте кожен налаштований не здаватися і набирати якнайбільше балів.

Учні розповідають, що заняття у віртуальному тирі розвивають в них не лише влучність, але й впливають на формування характеру загалом.

Поки одні полюють за інтерактивними мішенями, інші вчаться виконувати практичні нормативи з вогневої підготовки: споряджають патронами магазин, складають та розкладають автомат.

Хоча програмою предмету й не передбачена обов’язкова участь дівчат у вогневій підготовці, проте тут поруч із хлопцями охоче займаються й вони.

Віртуальний тир у ліцеї придбали минулого року за кошти міського бюджету. З того часу він став хорошою навчальною базою не лише для учнів цього закладу – сюди приходять займатися й учасники гуртків військово-патріотичного спрямування з інших шкіл міста.

У ліцеї пишаються, що саме їхній заклад став єдиною унікальною платформою навчання з використанням інтерактивних технологій на уроках захисту України.

 

 

За інформацією «ITV»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.12.2020

м.Ірпінь
Читати далі
Згорнути