Чемпіонат з плавання Гаврілич Мастерс, Бровари. Фото

В «Гаврілич Мастерс» взяли участь 300 плавців з чотирьох країн

3-4 листопада в Броварах на Київщині, в спорткомплексі «Купава» відбувся Міжнародний відкритий чемпіонат Києва та Київської області на призи клубу «Гаврілич Мастерс» з плавання. У столичній першості взяли участь більш як 300 плавців з різних регіонів України, Литви, Латвії та Білорусі.

Збірна команда Київської області здобула Кубок за третє місце.

 

 

В категорії «Мастерс» Київську область традиційно представляв наш земляк з Білоцерківщини, майстер спорту, керівник Узинського клубу «Білий Ведмідь», багаторазовий чемпіон з плавання в цій категорії, учасник та призер багатьох марафонських запливів в крижаній воді Сергій Зеленецький.

Зеленецький завоював аж 10 медалей. І знову йому не було рівних в  запливах на дистанціях на спині – 200, 100 і 50 м, де він впевнено завоював три золоті медалі. А срібних сім медалей завоював на дистанціях – 800 м, 400 м, 200 м, 100 м, 50 м – вільний стиль; 100 м, 50 м – брас.

 

 

Наші читачі неодноразово просліджували його спортивні досягнення. Тільки цього 2018 року на Міжнародних змаганнями з плавання в категорії «Мастерс» спортсмен завоював високі нагороди в Мінську, на змагання в  Таллінні здобув 8  медалей. Далі були змагання по Україні, згідно календарного плану: Біла Церква, Тернопіль, Рівне, Ужгород, Одеса, Житомир, Львів, Бровари – і звідусіль високі заслужені нагороди.

Що й говорити, браво! Його нагороди, за якими стоять  виснажливі тренування, красномовно говорять самі за себе.

Наступні, останні змагання в цьому році згідно календарного плану Федерації плавання України в категорії «Мастерс» відбудуться в Житомирі 15-16 грудня.

Ентузіазму, великій життєдайній енергії Сергія Вікторовича можна позаздрити, адже в свої майже 66 років він виглядає молодо, а головне  має міцне здоров’я. А ще за словами Сергія, він мріє, щоб  на таких престижних змаганнях він представляв Київщину не один, а цілою командою, як це в інших регіонах України: Львівщини, Тернопільщини, Житомирщини і т.д. То ж попереду – велика робота, не тільки підготовка до чергових змагань, а й пошук мужніх , витривалих людей, здатних на  напружену боротьбу,прославляючи не тільки свій регіон, а й всю Україну.

 

 

ВСЕ ПРО ПЛАВАННЯ КИЇВЩИНИ ТУТ

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.11.2018

м.Бровари
Читати далі
Згорнути