Будівництво мультифункціонального майданчика в Фастові. Фото

В Фастові будівництво мультифункціонального майданчика вийшло на фінішну пряму

Справжній бум з будівництва спортивних об’єктів триває цього непростого 2020-го року на теренах Київщини. Пандемія коронавірусної хвороби, введені та послаблені карантини внесли свої корективи у його величність Спорт, змінивши назавжди спортивні календарі. Проте це не вплинуло на розвиток спортивної інфраструктури. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Тільки цьогоріч в рамках обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки заплановано зведення та відкриття 68 спортивних об’єктів, з них – 15 мультифункціональних майданчиків. А ще ж під пильним наглядом Управління фізичної культури і спорту зводяться майданчики за державною програмою, заплановано завершення недобудов з минулого року.

Весь процес, від закупівлі та поставки спортивних комплектуючих до відкриття об’єкту, взяв під особистий контроль особисто керівник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв. Відвідуючи з інспекцією будівництво спортивних майданчиків, він впевнюється, чи все йде як слід, у заявлені терміни і за наміченим графіком.

 

 

ІНСПЕКЦІЯ В ФАСТОВІ

Цього разу з метою огляду діючої спортивної інфраструктури та інспекції будівництва спортмайданчиків за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна пан Тимофєєв завітав до Фастова.

Тут, на міському стадіоні «Машинобудівник» імені Качановського по вулиці Шевченка, 27 будується мультифункціональний майданчиків для ігрових видів спорту розміром 32х18 м та гумовим покриттям. Також в рамках проєкту поряд з полем будуть облаштовані майданчики з двома вуличними тренажерами: тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями та мультифітнестанція. Загалом за обласною програмою "Київщина спортивна" заплановано 15-ть аналогічних майданчиків.

 

 

Що ж показала інспекція, яку допоміг провести начальник відділу з питань фізичної культури і спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради Андрій Скиданенко?

На сьогодні встановлено огородження та залито бетонну основу під покриття. Змонтовано освітлення на сонячних батареях. Встановлено мультифітнесстанцію та тренажер батерфляй. Така ситуація склалася в день інспекції, 19 серпня.

«Сьогодні приступаємо до поліуретанового покриття. Наноситимемо розмітку. А також відбуватиметься встановлення воріт і баскетбольних стендів», - коментує вже сьогодні, 21 серпня пан Скиданенко, під чиїм пильним контролем і відбувається облаштування об’єкту.

 

 

Зауважимо, що Київською облдержадміністрацією у 2020 році закуплено та передано на місця спортивне обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування мультифункціональних майданчиків. Вартість кожного комплекту склала 840 000 гривень. Будівництво, яке відбувається коштом місцевого бюджету, планують завершити до 24 серпня 2020-го.

“В умовах адаптивного карантину намагаємось продовжувати роботу у напрямку розвитку спортивної інфраструктури. Адже спорт, здоровий спосіб життя - це запорука здорового майбутнього! Київщині спортивній бути!”, - коментує Сергій Тимофєєв.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською облдержадміністрацію (Управлінням фізичної культури і спорту) закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять ігровими видами спорту

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту Київоблдержадміністрації

та Андрія Скиданенка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.08.2020

Фастівська РДА
Читати далі
Згорнути