Спортивний майданчик, Бровари. Фото

В Броварах з'явиться новий спортивний об'єкт

В рамках робочого візиту Київщиною Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту провів інспекцію спортивної інфраструктури Броварів.

 

 

За допомогою начальника відділу молоді та спорту Броварської міської ради Дмитра Рожкова та за участі ЗМІ було оглянуте місце розташування майбутнього спортивного майданчика за адресою: вулиця Київська, 62, ДНЗ "Віночок".
Саме тут незабаром з'явиться міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42 мх22 м та майданчик з вуличними тренажерами.

 

 

Відзначимо, що будуватиметься спортоб’єкт в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансується закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету. А облаштовуватиметься майданчик за рахунок місцевого бюджету.

 

На фото: проєкт вигляду майбутнього майданчика

 

Показником розвитку інфраструктура Київщини слугують три стадіони і 29 футбольних полів, збудованих у 2019 році. Як і обіцяло, Управління фізичної культури і спорту КОДА не зупиняється на досягнутому, а тому продовжує будівництво нових спортоб'єктів і в 2020 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.05.2020

м.Бровари
Читати далі
Згорнути