Будівництво футбольного поля в Богуславі. Фото

В Богуславі з'явиться нове футбольне поле за програмою #КиївщинаСпортивна

Справжній бум з будівництва спортивних об’єктів триває цього непростого 2020-го року на теренах Київщини. Пандемія коронавірусної хвороби, введені та послаблені карантини внесли свої корективи у його величність Спорт, змінивши назавжди спортивні календарі. Проте це не вплинуло на розвиток спортивної інфраструктури. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Тільки цьогоріч в рамках обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки заплановано зведення та відкриття 68 спортивних об’єктів. А ще ж під пильним наглядом Управління фізичної культури і спорту зводяться майданчики за іншою, державною програмою, а таокж заплановано завершення недобудов з минулого року.

Читайте також: Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му

 

 

Весь процес, від поставки спортивних комплектуючих до відкриття об’єкту, контролює особисто керівник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв. Відвідуючи з інспекцією будівництво спортивних майданчиків, він впевнюється, чи все йде як слід, у заявлені терміни і за наміченим графіком.

 

 

Цього разу з метою відкриття нових об’єктів, огляду діючої спортивної інфраструктури та інспекції будівництва спортмайданчиків за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна пан Тимофєєв завітав до Богуславської об’єднаної територіальної громади, міста Богуслав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спортивне намисто Богуславу поповнилося workout–майданчиком

 

 

Саме тут, по вулиці Інтернаціональній, 17 на території комунального закладу Київської обласної ради "Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені Івана Нечуя-Левицького" за програмою «Київщина спортивна» зводиться одне з семи запланованих цьогоріч міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м. Також в рамках проєкту поряд з полем буде облаштовано майданчик з двома вуличними тренажерами: тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями та мультифітнестанція.

ФОТОРЕПОРТАЖ З БОГУСЛАВА СПОРТИВНОГО

 

 

Що ж показала інспекція? На місці будівництва днями розпочалися земельні роботи з підготовки основи для покриття.

На об’єкт вже передане спортивне обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування майданчика, закуплені Київською обласною державною адміністрацією коштом обласного бюджету. А встановлення поля проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

 

Про деталі поетапного будівництва, плани про розвиток спортивної інфраструктури та власне сам коледж поділилися директор навчального закладу Станіслав Лисак та керівник з фізичного виховання Юрій Коваленко.

Так, гуманітарний коледж вважається основним спортивним центром Богуслава. Адже саме тут проводяться не тільки тренування та навчання, а й офіційні чемпіонати та турніри з різних видів спорту. Тому на території облаштовані спортивні об’єкти - волейбольні, баскетбольні майданчики, поле для ручного м'яча, майданчик для силової підготовки, ями для стрибків у довжину та висоту. В самому закладі функціонує клас ритміки та хореографії, великий спортзал площею 396 м2, «тренажерки», зали для фітнесу, тенісу, боротьби та боксу. Загалом в коледжі працює 10 відділень з ігрових видів спорту, легкої атлетики та єдиноборств.

 

 

“В умовах адаптивного карантину намагаємось продовжувати роботу у напрямку розвитку спортивної інфраструктури. Адже спорт, здоровий спосіб життя - це запорука здорового майбутнього! Київщині спортивній бути!”, - коментує Сергій Тимофєєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергій Тимофєєв розповів, як фінансується богуславська ДЮСШ «Динамо»​

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською облдержадміністрацію (Управлінням фізичної культури і спорту) закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ З БОГУСЛАВА СПОРТИВНОГО

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.07.2020

Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути