В Богуславі відбувся 4-й етап чемпіонату України з хокею серед юнаків

25-26 лютого на арені УНТЦ «Льодограй» (Богуслав) відбулися матчі чемпіонату України з хокею серед юнаків 2006-2008 р.н. У змаганнях взяли участь 5 команд з Києва, Дніпра та Богуслава: «Шершні», «Сокіл-1», «Сокіл-2», «Дніпро» та «Крижинка-Коледж».

 

 

На фінальний день змагань до «Льодограю» також завітали почесні гості: заступник голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк, президент Федерації хокею України Георгій Зубко та президент оператора державних лотерей «М.С.Л.» Георгій Ложенко.

 

 

Георгій Зубко передав господарям льоду – богуславській команді «Шершні» – подарунок від Федерації хокею України. Юні хокеїсти отримали від Федерації 40 пар хокейних ковзанів ТМ Bauer (Канада).

«Льодограй» – це кузня хокейних талантів, – зазначив у своєму виступі пан Зубко. – Нещодавно вихованець місцевої хокейної школи Артем Терзі отримав виклик від тренерського штабу до юнацької збірної U18. Ще раніше свої сили у юнацькій збірній випробував Юліан Товкач. Кандидатом до жіночої збірної є юна Юліана Вільгань. При цьому велика група спортсменів, які здобували свою хокейну освіту у Богуславі – а це Богдан Трущенко, Максим Висотенко та Артем Капуста та багато інших – наразі успішно продовжують кар’єру за кордоном. Це свідчить, що ось тут, у цих стінах, на цьому льоду можна підготувати якісних хокеїстів, які прославлятимуть нашу державу на міжнародній арені та зроблять хокей своєю професією. Тому ми робимо свій внесок в розвиток вашого навчально-тренувального центру і запевняємо, що це перший, але не останній внесок з нашого боку».

 

 

Георгій Зубко в своїй промові також відзначив оператора державних лотерей «М.С.Л.», коштом якого було побудовано УНТЦ «Льодограй» та який постійно підтримує арену, а також Київську обласну військову адміністрацію, яка долучилася до співфінансування центру. «В наш час, коли дитячий спорт мало кому цікавий, вкластися в будівництво такого комплексу та його систематична підтримка – це непересічний крок. Це, вочевидь, не про рекламу – це про відданість ідеї. Це і є ось та справжня соціальна відповідальність бізнесу», – зазначив президент ФХУ.

 

 

За словами заступника голови Київської ОВА Віталія Власюка, «Льодограй» – це дуже важливий спортивний об’єкт. З моменту відкриття «Льодограя» вихованцями арени стали вже понад 600 спортсменів, на її базі проводяться змагання, участь у яких беруть юні хокеїсти зі всієї України.

«Беззаперечно, «Льодограй» є одною з провідних спортивних арен і шкіл Київщини. Це місце, в розвиток якого ми готові вкладатися. Тому для нас, як для представників обласної адміністрації, завжди приємно і почесно бути тут», – сказав пан Власюк.

 

 

Успіхів юним хокеїстам побажав і Георгій Ложенко, президент оператора державних лотерей «М.С.Л.».

«Дуже радісно бачити, коли ідея, яка викликала сумніви, перетворюється на реальність та навіть перевищує очікування. Для нас вкрай важливі ті успіхи, які демонструють вихованці арени та той рівень змагань, які проходять у «Льодограї». Це ще раз підтверджує, що ми були праві, коли вирішили побудувати цей об’єкт», – зазначив Георгій Ложенко.

Також він подякував Федерації хокею України та КОВА за незмінну підтримку богуславських «Шершнів» та УНТЦ «Льодограй».

Наступний раунд змагань запланований на кінець березня.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.02.2023

Читати далі
Згорнути