Відкриття мультифункціонального майданчика в Богданівці. Фото

В Богданівці на Броварщині офіційно запрацював мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

Київщина спортивна минулої суботи поповнилася черговим об’єктом спортивної інфраструктури - в Богданівці на Броварщині офіційно запрацював мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту з гумовим покриттям та розміром 42х22 м. Також біля «мультика» в рамках проєкту розташуються два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

На врочисте відкриття завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації потішитися плодами плідної співпраці обласної та місцевої влади в рамках програми «Київщина спортивна».

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нового спортоб’єкту Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури міста, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

“На будівництво мультифункціонального майданчика в Богданівці було надано субвенцію з державного бюджету в розмірі 993 001,29 гривень. А також об’єкт зводився коштом місцевого бюджету та за рахунок субвенції на соціально - економічний розвиток, - поділився подробицями створення майданчика під час церемонії відкриття Сергій Тимофєєв. – Загалом цьогоріч в області на виконання постанови Кабінету міністрів України щодо надання субвенції на будівництво спортивних об’єктів заплановано шість аналогічних майданчиків, п’ять з яких вже офіційно відкрито».

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, представники Броварської РДА, делегати від місцевого самоврядування та місцева громада.

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин подовжено до 1 листопада. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчальних закладів, так і дорослі мешканці громади. А до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок – і спорткомплекси ще довго слугуватимуть вашому фізичному здоров’ю та моральному задоволенню.

 

 

Святково виглядали сама церемонія відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за захисними масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття майданчика, гості свята радо випробували свої сили та вміння кидати «триочкові» в баскетбольний кошик. А право першого розіграшу м'яча на новому ігровому майданчику було надано Сергію Тимофєєву.

 

 

ДОВІДКОВО

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 року № 571 «Про деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту» на території Київської області реалізується субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

Згідно постанови КМУ на Київську область з державного бюджету виділено 8 396,5 тисяч гривень.

Отримання субвенції на будівництво майданчиків відбувається за умови співфінансування державного і місцевого бюджетів, в обсязі не менше ніж 50% загальної вартості робіт з місцевого бюджету.

Спеціально створена обласна комісія з питань розподілу обсягів субвенції з урахуванням критеріїв, визначених Постановою, розглянула 69 наданих пропозицій від регіонів та сформувала пропозиції з розподілу субвенції, визначивши пріоритетні місця для будівництва мультифункціональних майданчиків.

На виконання Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації №637 від 13 листопада 2019 р. та Постанови Кабміну передано кошти з державного до місцевих бюджетів на будівництво та реконструкцію дев’яти об’єктів. З дев’яти регіонів три не використали кошти субвенції, які були повернуті до державного бюджету.

Адресна програма майданчиків:

1. Бориспіль, вулиця Київський шлях, 97-А

2. Броварський район, село Богданівка

3. Броварський район, село Калинівка, вулиця Шкільна (Калинівська ОТГ)

4. Буча, вулиця Кірова, 13

5. Березань, вулиця Героїв Небесної Сотні, 9 (Березанська ОТГ)

6. Березань, вулиця Академіка Дородніцина, 8 (Березанська ОТГ)

#Київщинаспортивна

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

06.10.2020

Броварська РДА
Читати далі
Згорнути