чемпіонат України з плавання на відкритій воді, Бердянськ. Фото

В Бердянську завершився чемпіонат України з плавання на відкритій воді

В акваторії Бердянської затоки курортного Бердянська завершився чемпіонат України з плавання на відкритій воді, перенесений у зв’язку з введенням карантинних обмежень. Ці змагання стали першими для спортсменів після послаблення карантину, пов’язаного з епідемією COVID-19. А тепла осінь і температура води +24 за Цельсієм дала можливість змаганням відбутися.

У Чемпіонаті взяли участь кращі спортсмени України з плавання на відкритій воді – жінки і чоловіки, а також дівчата і юнаки 2001-2006 років народження. Найсильніші українські плавці-марафонці розіграли медалі чемпіонату на кількох турнірних дистанціях.

Три медалі здобув провідний плавець Київщини Олександр Олексишин, який ще жодного разу не повертався зі всеукраїнської першості без нагород. Так, титул віце-чемпіона України здобув Олександр на дистанції 10 км серед юніорів. Дистанцію 5 км наш спортсмен подолав другим, також серед юніорів. І володарем бронзи став на 10-кілометровому відрізку серед чоловіків. Трішки не вистачило до п'єдесталу пошани Олексишину на дистанції 5 км серед чоловіків - він посів четверте місце.