В Баришівці та Любарцях відкрито мультифункціональні майданчики. Фото

В Баришівці та Любарцях – нові мультифункціональні майданчики для ігрових видів спорту

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Київщина спортивна минулої п’ятниці, 23 жовтня поповнилася черговими об’єктами спортивної інфраструктури - за програмою «Київщина спортивна» офіційно відкрито два мультифункціональні майданчики з гумовим покриттям для занять ігровими видами спорту розміром 32х18 м. Також згідно проєкту біля ігрових полів облаштовано два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

Розташувалися так звані «мультики» в смт Баришівка Баришівської ОТГ по вулиці Центральній, 34 на території спортивного комплексу «Прогрес» та в селі Любарці Бориспільського району в межах загальноосвітньої школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Баришівка спортивна: Сергій Тимофєєв проінспектував спортивну інфраструктуру міста

 

 

Відкриття нового спортивного об’єкту – це завжди свято. Тому з такої нагоди відбулася урочиста  церемонія відкриття, на яку оцінити результати плідної співпраці з місцевою владою завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації. Відзначимо, що пан Тимофєєв організовує, бере участь та пильнує увесь процес створення спортивних майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування на місцях, що зазвичай і завершується пам’ятними урочистостями з нагоди відкриття.

 

 

“На теренах Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради. На виконання цієї програма за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією у 2020-му  було закуплено та передано до Баришівки та Любарців комплекти спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування мультифункціональних майданчика, кожен вартістю 840 тисяч гривень. Зауважу, що вже будувався майданчик коштом місцевого бюджету», - відзначив Сергій Тимофєєв під час церемонії відкриття.

Також очільник Київщини спортивної зауважив, що загалом в рамках цьогорічного проєкту заплановано у 2020-му 15 аналогічних майданчиків, і вісім з них вже відкрито з часу перших послаблень карантинних обмежень.

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури міста, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

Липень, 2020. Початок будівництва

Жовтень, 2020. Завершення будівництва

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Святково виглядали сама церемонія відкриття в Баришівці, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за захисними масками посмішки гостей. На жаль, Любарці були змушені відмовитися від урочистостей – село потрапило до «червоної зони». Тож, коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття майданчика, гості Баришівки радо випробували свої сили та вміння кидати «триочкові» в баскетбольний кошик, «обкатували» на міцність волейбольну сітку, «розпечатували» футбольні ворота. А на завершення врочистостей волейболістки з Баришівської дитячо-юнацької спортивної школи провели першу матчеву зустріч на якісному помаранчевому покритті, адже саме вони найбільше раді майданчику, де віднині зможуть тренуватися та приймати ігри.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив господарям спортоб’єктів сітки з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а всім юним гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні та його «кольору», адже адаптивний карантин подовжено до 1 листопада. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух маленькі та дорослі мешканці Баришівки та Любарців. І до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок – і спортоб’єкти ще довго слугуватимуть вашому фізичному здоров’ю.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2021 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

1) Баришівська ОТГ, смт Баришівка, вулиця Центральна, 34

2) Біла Церква, Білоцерківське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

3) Бориспіль, вулиця Головатого 32-а (єдиний майданчик 42х22 м)

4) Бориспільський район, село Любарці

5) Броварський район, село Гоголів, вулиця Київська, 167

6) Бучанська ОТГ, село Луб’янка, вулиця Шевченка, 17

7) Васильківський район, село Плесецьке

8) Вишгородський район, село Вахівка

9) Володарський район, смт Володарка, вулиця Зарічна 102-В

10) Бучанський район, смт Гостомель, вулиця Ярова, 154

11) Дівичківська ОТГ, Переяслав-Хмельницький район, село Дівички (військова частина)

12) Згурівський район, смт Згурівка, вулиця Зарічна, 102-В

13) Києво-Святошинський район, село Юрівка, вулиця Шевченка, 3

14) Студениківська ОТГ, село Студеники, вулицяШкільна, 27

15) Фастів, вулиця Шевченка, 27

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами:

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

ФОТОРЕПОРТАЖ

 


Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.10.2020

Баришівська РДА
Бориспільська РДА
Читати далі
Згорнути