В аеропорту зустріли збірну з боксу з Тбілісі. Фото

В аеропорту зустріли збірну з боксу, яка тріумфувала на чемпіонаті Європи серед школярів

Вчора термінал міжнародного аеропорту "Бориспіль" буквально наводнила боксерська спільнота зі всієї України – і привід був дуже вагомий! Представники влади і спортивних організацій, батьки, друзі і фанати юних боксерів та чисельні засоби масової інформації зустрічали юнацьку збірну України, яка тріумфувала  на чемпіонаті Європи з боксу серед школярів в грузинському Тбілісі.

 

 

Хлопці та дівчата вибороли найбільшу кількість нагород серед усіх європейських команд, а саме - 25 медалей, з яких 6 золотих, 9 срібних та 10 бронзових. Збірна хлопців посіла друге командне місце, дівчата стали третіми.

 

 

Вагомий внесок до національної скарбнички зробив боксер з Київщини Єгор Ткаченко (80 кг) – золоту медаль здобув 14-річний боксер. Єгор цього року йде до 9 класу, і цікавий твір зможе написати на уроці української мови на тему «Як я провів літо», адже вистачить однієї фрази: я став чемпіоном Європи!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Золото чемпіонату Європи з боксу їде на Київщину

 

 

«Перший поєдинок був для мене найважчим, я провів його з ірландцем. Минулоріч я також поступився ірландському боксеру, але іншому, тому я дуже хвилювався, що програю й цього. Але я переміг», - дає свій перший коментар на рідній землі Ткаченко.

Відеосюжет зустрічі в аеропорту від "Xsport"

 

 

Мама Наталія, головний наставник Єгора, меценат і підтримка, завітала сьогодні особисто до Управління фізичної культури і спорту із золотою медаллю та дипломом про перемогу – кожний охочий міг пересвідчитися та на власні побачити золоту медаль чемпіона Європи.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.08.2019

Читати далі
Згорнути