Зустріч спортсменів з Олімпійських ігор. Фото

В аеропорту "Бориспіль" зустріли тріумфаторів юнацьких Олімпійських ігор

Родичі, друзі, колеги по спорту, тренери, представники ЗМІ, функціонери, керівники спорту і, звичайно, вболівальники. Зранку 22 жовтня у терміналі D аеропорту «Бориспіль» майже ніде було яблуку впасти. І це не дивно, адже саме у цей час з Буенос-Айреса з 23-ма медалями поверталися тріумфатори юнацьких Олімпійських ігор, - повідомляє Федерація легкої атлетики України.

 

 

Дочекатися повернення додому і зустрічі з сім’єю для багатьох юних спортсменів, здавалось, було куди більшим випробуванням, ніж сам виступ на Іграх. Дехто з них не приховував сліз радості від зустрічі зі своїми найріднішими людьми.

 

 

Зустрічали команду і керівники спорту України, зокрема, президент НОК України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент ФЛАУ Ігор Гоцул, генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь, державний тренер з легкої атлетики України, який до того ж встиг виступити у ролі коментатора у перший день змагань легкоатлетів на юнацькій Олімпіаді, В’ячеслав Тиртишник. Як завжди позитивні емоції подарував і директор департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України, а в минулому відомий легкоатлет Роман Вірастюк.

 

 

Багато представників спорту Київщини завітали зустріти своїх атлетів. Серед яких був зокрема президент Київської обласної федерації боксу Костянтин Калашніков та координатор боксу в області Володимир Матвійчук. 

"Надзвичайно приємно, що дві медалі вибороли і положили в загальний кошик боксери, доречі, які тільки вдвох представляли нашу країну на цих змаганнях з боксу. Та особливо те, що представник Київської області, студент Вищого Броварського училища фізичної культури Тарас Бондарчук, котрий в свій час дуже не просто виборов ліцензію на участь в цих змаганнях, довів, що він один з найкращих у світі, ставши срібним медалістом на IIІ юнацьких Олімпійських Іграх. Київська Обласна Федерація Боксу вітає з срібною нагородою Тараса Бондарчука та його тренера, ЗТУ Олександра Поліщука, срібного медаліста Максима Галиничева та його команду - Федерацію Боксу Сумщини, Старшого тренера молодіжної збірної України Олега Малованюка, - коментує Костянтин Калашніков.

 

 

Читайте також:

Юнацькі Олімпійські ігри: Наталія Дишлюк та Марія Ященко

Сергій Чмирук: «Втрутилася доля у виступ Ольги Кулинич». ЕКСКЛЮЗИВ

Тарас Бондарчук - віце-чемпіон Юнацьких Олімпійських ігор. ФОТО

Влад Остапенко стає бронзовим призером Олімпійських ігор в Буенос-Айресі

П’ятеро олімпійців Київщини захищатимуть честь України на Юнацьких Олімпійських іграх

 

Спортсмени Київщини у складі збірної

П’ятеро спортсменів Київщини захищали честь  області та країни. Двом атлетам вдалося посісти місця на п’єдесталі. Борець вільного стилю Влад Остапенко виборов бронзову нагороду, а боксер Тарас Бондарчук став віце-чемпіоном. Що до інших атлетів, то велосипедистка Ольга Кулинич взяла друге на останньому етапі гонці-критеріум та п’яте в крос-кантрі. Результат - 10 місце в команді з двох дівчат. Легкоатлеткам Київщини на жаль не вдалося вибороти медалі. Наталія Дишлюк в обох забігах показала 15-й результат (57,67 с + 58,06 с = 1.55,73 хв) і посіла таке ж підсумкове місце. Марія Ященко на другому етапі зі стрибків з жердиною подолала 3,42 м. З сумою результатів 7,07 м Ященко стала дев’ятою.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.10.2018

Читати далі
Згорнути