Міжнародний заплив через Дніпро-2021, Черкаси. фото

Уздовж найдовшої дамби України. В Черкасах відбувся Міжнародний заплив через Дніпро-2021

Перепливти Дніпро в найширшому місці Кременчуцького водосховища в Черкасах – таку мету 10 липня поставили перед собою понад 600 учасників Іternational Dnipro Swim Marathon-2021, запливу, який цьогоріч став наймасовішим за всю історію марафону.

Міжнародний заплив через Дніпро — щорічне спортивне свято, що проводиться з 2007 року. Змагання відбуваються на дистанціях 20 км, 10 км, 5 км, 3 км, естафета 5 км+5 км, дитячий заплив на 800 м та дорослий заплив на 800 м, фановий заплив eMatras.

Старт основної дистанції запливу на 10 км відбувався на лівому березі Дніпра. Спортсмени перепливали акваторію у найширшому її місці та фінішували на правому березі у Черкасах.

Відзначимо, що уся дистанція запливу пролягає вздовж найдовшої дамби України.

Найбільшу ріку країни змогли підкорити броварські плавці - вони привезли додому шість медалей різного ґатунку.

Дистанцію 3 км серед жінок підкорила Єлизавета Гисар, посівши друге місце в категорії 15-19 років і дев'яте в абсолюті (80 учасниць).

На дистанції 800 м серед дівчат відразу дві представниці Київщини взяли медалі - Анастасія Колоша стала першою, Катерина Курочка посіла третє місце. Трішки не вистачило до призового місця Ніколь Єфіменко – вона прийшла четвертою.

Найяскравішою стала дистанція 800 м серед хлопців – увесь п'єдестал пошани зайняли броварівці - Тимофій Повх Олексій Рак та Данило Єфіменко стали першим, другим та третім відповідно.