забороняються спортивні заходи у приміщенні. ФОТО

Увага! З 26 червня забороняються спортивні заходи у приміщенні з кількістю більше 10 учасників

26 червня відбулося позачергове засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Найголовнішим питанням порядку денного стало питання про протиепідемічний стан на території Київської області, пов’язаний із коронавірусом.
З урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у Київській області ознак для посилення протиепідемічних заходів (показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить останні три дні більше 10%), відповідно до подання головного санітарного лікаря області, комісія вирішила з 26 червня 2020 року, ОБМЕЖИТИ, зокрема:
– проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) у приміщеннях, встановити максимально допустиму кількість осіб – 10, за умови дотримання епідеміологічних правил.
Відповідно до рішення Київської обласної комісії ТЕБ та НС, Управління фізичної культури і спорту видає Наказ №128 від 26 червня “Про виконання постанов Кабінету міністрів України”.
Головні тези Наказу:

- З 26 червня на період карантину забороняється проведення спортивних заходів у приміщеннях з кількістю більше 10 осіб.
- Управління ФКіС рекомендує іншим підприємствам, установам, організаціям спортивної спрямованості організувати методичну роботу шляхом комунікації з використанням технічних засобів згідно з функціональними обов’язками   працівникам, тренерам в режимі реального часу через “Інтернет” за індивідуальними планами вихованців, в тому числі виховні заходи, медико-відновні заходи.
- Структурним підрозділам з питань фізичної культури і спорту районних державних адміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення, сільським, селищним, міським об’єднаним територіальним громадам врахувати вимоги зазначеної Постанови.

Наказ №128 від 26.06.2020. ЗАВАНТАЖИТИ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий етап послаблення карантину: роз'яснення в роботі спортивних закладів Київщини з 1 червня

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.07.2020

Читати далі
Згорнути