Успіхи бориспільских атлетів з армспорту на всеукраїнському спортивному помості

Успішно дебютувала юна атлетка нашого міста Анна Лазарець на чемпіонаті України з армспорту, який кілька днів тому приймала Одеса. Поміряться силами зі своїми суперниками у це чудово місто завітало більше 500 атлетів з різних регіонів держави. Чемпіонат проходив серед юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків, жінок, ветеранів та спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Отже, шістнадцятирічна бориспільчанка  у двобоях серед дівчат віком 16-18 років на лівій руці виборола бронзову нагороду чемпіонату. У її ваговий категорії + 60 кг було 9 суперниць і всі - старші її за  віком. Звідси висновок:  Анна має всі можливості для того, щоб у наступному році вибороти вже і золото чемпіонату. А сьогодні  спортивна громада міста Бориспіль щиро вітає нового призера України з безумовним успіхом на всеукраїнській спортивній арені і бажає їй нових спортивних досягнень з цього мужнього, технічного та видовищного  виду спорту. Окремо слова вдячності її наставнику – досвідченому фахівцю з армрестлінгу, майстру спорту України з армрестлінгу Хіценку Миколі Петровичу.

Що стосується самого Миколи Петрович, то він також взяв участь у цих всеукраїнських змаганнях серед ветеранів на яких виборов дві медалі срібну у змаганнях на лівій руці і бронзову на правій  у ваговий категорії + 100 кг.

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату від м. Бориспіль у змаганнях взяли  участь Антон Марковець, Юрій Косій та Ігор Корчмарюк.

І хоч на цей раз вони залишилися без медалі, але показали достойний рівень своєї спортивної майстерності.

І наприкінці: часткові витрати по участі Анни Лазарець у цих змаганнях профінансував підприємець Жук Олег Павлович – голова Бориспільського  міського осередку політичної партії «Опозиційний блок» за що йому також щира вдячність.