Ушуїсти Київщини стають чемпіонами світу!

В Бразилії на цьогорічному чемпіонаті світу з ушу серед юніорів, який відбувається раз на два роки, змагались за нагороди близько 700 учасників з 40 країн.

Україну представляла збірна з чотирьох спортсменів (двох команд): Даниїл Фещенко, Данило Князєв, Дарина Люта та Вероніка Морозьонкова. Всі спортсмени представляють Київську область, - інформує Українська федерація ушу з посиланням на Спортивний комітет України.

Головним тренером збірної було прийнято рішення, що спортсмени готуватимуться лише в одному виді програми - дуелянь. Але спортсменам було важко сидіти без діла, тож перед початком командних змагань українці спробували свої сили в індивідуальних програмах, де увійшли в ТОП-8 світу.

Проте головними виступами та найяскравішими результатами стали все ж командні змагання з дуелянь. Обидві українські команди залишили суперників далеко позаду! І хлопці, і дівчата здобули золото чемпіонату, тож в далекій Бразилії двічі лунав гімн України.

Як зазначив президент Української федерації ушу Олег Чуканов, такого результату очікували та їхали на змагання за перемогою.

«Варто віддати належне головному тренеру Андрію Ковалю, який вміє підійти до завдання з холодним розумом та тактично вирахувати в чому сила українських спортсменів та в якому напрямку потрібно дотиснути, аби досягти найкращого результату. Вирушаючи на чемпіонат ми розуміли, що наші спортсмени дуже сильні в цих програмах. Ми завжди входимо до трійки, тож ми їхали за золотом, а суперники знали, що ми будемо готові перемагати» - зазначив Олег Чуканов.

Наступні важливі змагання плануються в серпні в Макао, де відбудеться чемпіонат світу з ушу серед студентів. Результат цих змагань може вплинути на участь української команди в універсіаді. Нагадаємо, що минулого року збірна з ушу здобула бронзу на всесвітній універсіаді. Проте участь українців в студентському ЧС стоїть під питанням через фінансові складнощі.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.06.2019

Читати далі
Згорнути