Сергій Тимофєєв, Світлана Назарук. Фото

Управління молоді та спорту. Упорядкування структури та кадрові призначення

Черговою віхою в історії Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації стала дата 31 липня 2020 року. Саме того дня ми отримали нову назву – «Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації».

Зауважимо, що управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання реорганізовано шляхом приєднання до управління молоді та спорту. Очолив новостворене Управління молоді та спорту Сергій Тимофєєв.

Про перейменування Управління фізичної культури і спорту 16 липня 2020-го підписав своє розпорядження № 342 «Про упорядкування структури Київської обласної державної адміністрації» голова КОДА Василь Володін.

1 грудня відбулися перші кадрові призначення в керівництві новоствореного Управління. Наказом № 28-к від 24 листопада Управління молоді та спорту КОДА Світлану Назарук призначено посаду заступника начальника управління - начальника відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації на умовах контракту на період дії карантину та до дня визначення суб’єктом призначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Отже, віднедавна основним завданням об’єднаного Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, окрім забезпечення реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту на території Київської області, став розвиток молодіжної політики та національно-патріотичного виховання в регіоні.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.12.2020

Читати далі
Згорнути