чемпіонат Європи з кіокушинкай карате, Румунія. фото

Українську збірну з карате визнано найкращою на континенті

У румунському місті Орадеа 14-15 листопада відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед юнаків, юніорів та молоді.

До лав збірної України, до якої увійшли 74 спортсмени, потрапили спортсмени Київщини - з Бучі, Фастова, Калинівки, Пухівки та Броварів.

У результаті Україна посіла перше командне місце, залишивши позаду Польщу, Литву та ще 20 країн.

До скарбнички нагород від Київської області додав золото спортсмен з Фастова “ДЮСШ ЛОКОМОТИВ” - Руслан Лукашевич U18, вихованець тренера Олександр Андрієнко.

Друге місце посіла Ярослава Порошина U18, яка представляє Київську обласну ДЮСШ.

У місто Буча поїде золото, яке здобув Андрій Дубінко U18.

Комунальний заклад Калинівської селищної ради  “ДЮСШ”  везе додому медаль найвищого ґатунку - у категорії молодь чемпіонкою стала Анастасія Нестеренко. Вона перемогла у першому поєдинку болгарку, у другому литовку та у фіналі феєричною достроковою перемогою над іспанкою здобула золото, виконавши розряд майстра спорту України.

СЕРГІЙ ТИМОФЕЄВ ВІТАЄ ПРИЗЕРІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ З КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.