Українські вільники - перші на турнірі в Туреччині

Наші кадети стали першими в загальнокомандному заліку на турнірі з вільної боротьби у Стамбулі, - повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

Туреччина – одна з найсильніших країн в борцівському світі. Саме тому успіх українських кадетів такий важливий.

Українці вибороли медалі практично в кожній ваговій категорії, причому шестеро стали чемпіонами 15-го Міжнародного турніру-меморіалу Февзі Секера.

Свій вклад до медального заліку зробили і представники Київської області.

Так, Вадим Куриленко, вистпуаючи у ваговій категорії 71 кг, здобуває бронзову медаль.

Ще одну, але вже золоту нагороду виборює вихованець Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту Нарек Погосян у ваговій категорії 65 кг.

В загальнокомандному заліку кадетська збірна команда України посіла перше місце.