Українські хокеїсти стали четвертими в Європі

Сьогодні, 25 лютого, в Данді (Шотландія) проходили вирішальні матчі Кубка європейських чемпіонів з індорхокею серед жіночих команд.

МСК «Сумчанка» в матчі за третє місце грав з голландською командою AH & BC Amsterdam. Ці команди вже зустрічалися на груповій стадії, тоді в дуже напруженому поєдинку святкували перемогу голландки 4:3.
У першому таймі обидві команди мали шанси на успіх, але глядачі побачили лише один гол - на 11-ій хвилині забила Юлія Шевченко. На 22-й хвилині Марін Веен зрівняла рахунок. Далі команди діяли обережно, хоча і не без можливостей. У підсумку 1:1, і буліти, які краще виконали голландки 2-1.
Виграли ж турнір німкені із UHC Hamburg, які були сильнішими за Club Campo de Madrid з Іспанії 6:2.
Наша Юлія Шевченко визнана кращим гравцем, а також кращим бомбардиром турніру, забивши 8 м’ячів. Стільки ж у німкені Катаріни Отте.