Українська вища ліга чемпіонату України з волейболу. «Київська область – Спортліцей» святкує перемогу у всіх матчах 3-го туру

Команда «Київська область – Спортліцей» (Біла Церква) продемонструвала чітку, злагоджену та професійну гру в третьому турі Української вищої ліги чемпіонату України з волейболу серед жінок сезону 2020-2021.

Матчі регулярного чемпіонату з 18 по 20 листопада приймав Ірпінь (Київська область).

В першому ж матчі білоцерківські дівчата впевнено перемогли досвідчену команду Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) - 3:1. Другий матч не лишив шансів команді «Метеор- Інваспорт», в результаті ще одну перемогу при рахунку 3:0 святкував «Спортліцей»

Нажаль, команда Київщини через хворобу пропустила І тур чемпіонату, тому наразі «Київська область - Спортліцей» знаходиться на 10 місці турнірної таблиці.

Матчі останнього в цьому році, 4-го туру відбудуться 19-20, 26-27 грудня. Так, 19 грудня «Спортліцей» на виїзді зіграє проти СК «Прометей-2-ДДТУ». 20 грудня прийматиме вдома «Орбіту-Спортінтернат». 26 грудня, також В Білій Церкві, відбудеться гра з командою «Метеор-Інваспорт».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.11.2020

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути