Українки у топ-30, сестри Еберг на подіумі. Як закінчився жіночий спринт на другому етапі Кубка світу з біатлону

Другий етап Кубка світу з біатлону в Контіолахті сезону 2020/21 продовжився 3 грудня жіночим спринтом на 7.5 км.

Перед цим стартом у п'ятірці українок відбулася заміна. Замість Віти Семеренко на спринт у Контіолахті вийшла представниця Київщини Катерина Бех. Остання не потрапила до складу збірної на спринт у першому етапі.

У цьому спринті дві українки змогли пройти гонку без промахів: Валентина Семеренко з нулем фінішувала 9, а Дар'я Блашко (Київська область) - 18. І хоча Блашко була швидшою на дистанції, під час другого вогневого рубежу вона потрапила у порив вітру, тому стріляла вкрай довго і програла 30 секунд Валентині саме на стрільбі.

Олена Підгрушна з потужним останнім колом (та одним промахом) - 25. На останньому колі вона відіграла 6 місць.

Катерина Бех (2 промахи) та Юлія Джима (3 промахи) - поза топ-60, вони у гонку переслідування не відібралися. Бех фінішувала 63, Джима - 66.

Перемогу в гонці - другу поспіль у сезоні - здобула шведка Ганна Еберг. Вона закрила усі мішені, на 10 секунд випередила француженку Анаїс Шевальє-Буше (перший подіум після повернення з декрету).

Перший подіум у кар'єрі здобула Ельвіра Еберг, молодша сестра Ганни. Вона програла переможнциі 28 секунд, схибивши одного разу. У топ-6 також Марте Олсбю-Ройзеланд, Деніз Германн та Маркета Давидова.