Україна зустріла збірну з легкої атлетики. Фото

Україна зустріла збірну з легкої атлетики

Вчора ввечері Україна зустрічала національну збірну, котра поверталася з чемпіонаті світу з легкої атлетики з катарської Дохи (27 вересня – 6 жовтня).

Збірна України повертається додому з двома срібними нагородами, здобутими стрибункою в довжину Мариною Бех-Романчук і висотницею Ярославою Магучих. У медальній таблиці наша команда поділила 21-ше місце зі збірною Естонії. Виграли залік американці – 14 золотих, 11 срібних і 4 бронзових медалі. На другому місці Кенія – 5 золотих, 2 срібних, 4 бронзових нагороди. Третя Ямайка – 3 золота, 5 срібла, 4 бронзи. У Китаю по три медалі всіх достоїнств. Всього нагороди здобували представники 43-х із 209-ти країн учасниць.

 

Марина Бех-Романчук

Шкода тільки, що приїзд атлетів не спричинив особливого ажіотажу. Зустріти спортсменів приїхало два десятки їх родичів і близьких, представниці національного олімпійського комітету Олена Пахольчик і Олена Яценко, дві знімальних бригади і двоє пишучих журналістів. Серед зустрічаючих був і екс-міністр Ігор Жданов, - повідомляє «Главком».

 

 

«Я дуже задоволений, - каже «Главкому» наставник команди В’ячеслав Тиртишник. – Справа навіть не у медалях, хоча два срібла – то чудово. Мене як тренера тішить інше. Десять наших спортсменів потрапили до вісімок найсильніших. Навіть з урахуванням досвідчених Олі Саладухи і Христини Юдкіної, середній вік цих спортсменів не перевищує 25 років. Це свідчить про те, що команда у нас дуже перспективна. Маємо всі підстави дивитися в олімпійський рік з оптимізмом».

 

Едуард Забуженко

Нагадаємо, результати представників Київської області, які увійшли до складу української команди:

Мар'ян Закальницький (спортивна ходьба, 50 км) – 9 місце

Анна Плотіцина (100 м з/б) – 42 місце

Іван Лосєв (спортивна ходьба, 20 км) – 28 місце

Едуард Забуженко (спортивна ходьба, 50 км) – 34 місце

Сергій Регеда (метання молота) – 29 місце

 

Анна Плотіцина з тренером Олександром Паламарчуком

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.10.2019

Читати далі
Згорнути