Україна-Туреччина-Білорусь-Польща: матчева зустріч визначила найкращих

В Києві відбулася міжнародна матчева зустріч юнацьких збірних з легкої атлетики Україна-Туреччина-Білорусь-Польща.

Збірна команда України посіла друге місце, поступившись збірній команді Польщі. Білорусь і Туреччина посіли третє й четверте місця відповідно.

Відзначилися медальним заліком на міжнародних змаганнях у складі української збірної і представники Київщини.

Автором одного з найяскравіших виступів на змаганнях став вихованець Броварського вищого училища фізичної культури Артур Фельфнер. Він не лише виграв змагання з метання списа, а й встановив особистий рекорд (79,37 м).

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧЕВОЇ ЗУСТРІЧІ

Нагадаємо, що легкоатлети відібралися на міжнародну матчеву зустріч на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження у Кропивницькому (18-20 червня). Нагадаємо результати.

“У метанні спису дуже порадував Артур Фельфнер з Київщини, який переміг з класним результатом – 75.71. Високі результати показала плеяда атлетів 2003 року народження, серед яких - Валерія Мухоброд з Броварів, вона виграла 100 м з/б (14,24) та семиборство (5261), - повідомив старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв.

Другі місця на цих змагання посіли Еріка Лукач (спис), Анна Дудніченко (жердина), Юлія Шатохіна (молот), Владислав Ємець (200 м), Андрій Махаринський (400 м з/б).

Бронзу вибороли Марина Гой (спис), Євген Деулін (спис), Софія Рибалко (стрибки у довжину), Надія Стецюк (400 м), Євген Тишко (жердина), Владислав Ємець (100 м), Андрій Махаринський (1100 м з/б).