Україна стає чемпіоном світу з середньовічного бою

19 травня в історико-культурному туристичному комплексі «Київська Русь» завершились змагання чемпіонату світу з середньовічного бою, в якому взяли участь 450 спортсменів з 29 країн світу.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чемпіонат світу з середньовічного бою або містична подорож у часі (ФОТО, ВІДЕО)

Зокрема, це Австралія, Австрія, Аргентина, Бельгія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Квебек, Китай, Люксембург, Мексика, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, США, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Швеція, Шотландія та інші країни Європи та світу.

 

 

Першість організовано Міжнародною федерацією середньовічного бою IMCF за сприяння Всеукраїнської федерації середньовічного бою та за підтримки Міністерства молоді та спорту України і громадської кампанії «Спільна перемога».

 

 

За підсумками змагань, командну перемогу здобули українці, віце-чемпіонами стала команда Польщі, треті – команда Ірландії. Приємно відзначити, що здобувати чемпіонський титул національній збірній допомагали лицарі Київщини з Вишгороду, Вишневого та Боярки.

 

 

Нагадаємо, що збірна України вперше взяла участь в Чемпіонаті, що проходив 2017 року в Данії, де в усіх категоріях, окрім дуельних завоювали золоті медалі та отримали найбільшу кількість очок в загальнокомандному заліку. У 2018 році українці посіли друге місце, оскільки команда була в неповному складі, - повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.05.2019

Читати далі
Згорнути