чемпіонат світу з панкратіону, Харків. фото

Україна стає абсолютним чемпіоном світу з панкратіону!

У Харкові з 15 по 19 листопада відбувався чемпіонат світу з панкратіону. Прес-служба Управління молоді та спорту оперативно висвітлювали кожен змагальний день. Наразі вашій увазі підсумки Чемпіонату.

Незважаючи на досить непросту епідеміологічну ситуацію в країні, на змагання прибули майже півтисячі учасників з 18 країн світу.

 

 

Національна збірна команда України довела, що наші спортсмени є лідерами у панкратіоні. Адже українські панкратіоністи продемонстрували високі результати в усіх розділах, представлених на турнірі, посіли перші місця у загальнокомандних заліках.

Особливо хочемо відзначити спортсменів Київської області, що також внесли свій вклад в тріумфальний виступ українських спортсменів на світовій першості. Загалом збірна Київщини, яку представляли миронівські та фастівські борці, підопічні тренерського штабу Максима Морозенка, Максима Петренка та Андрія Ісаєва, здобула три золоті медалі та дві бронзові нагороди.

 

 

Анастасія Голінко (Миронівка) виборола дві медалі, до того ж золоті. Перша нагорода була серед кадетів. Та надихнувшись показовим результатом, вирішила піднятися на вікову категорію вище та виступила у розділі юніорів, там самим виборовши ще одне золото.

Жеребкування визначило, що Олександр Гуляєв (Миронівка) та Ілля Лубієць (Фастів) зустрінуться у бою між собою. Поєдинок був дуже рівний, адже Лубієць вів усю зустріч, проте Гуляєв на останніх секундах вирвав перемогу. Бій був видовищним, і як результат серед юніорів Олександр отримав почесне перше місце, а Ілля виборов бронзову медаль .

Андрій Черненко (Миронівка) отримав бронзову медаль у розділі Атлима серед юнаків.

 

 

«Змагання були проведені на найвищому рівні, що відзначили всі міжнародні делегації, - коментують в прес-службі Київської обласної федерації панкратіону та грепплінгу. - Хочемо щиро подякувати Міністерству молоді та спорту України за те, що допомогли провести такий важливий захід для панкратіону та для України в цілому. Чемпіонат був яскравим та видовищним. Турнір надав можливість нашим спортсменам взяти участь у змаганнях світового класу, перевірити свої сили з бійцями інших країн, проявити себе та свою майстерність на міжнародній арені серед найкращих».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.11.2021

Читати далі
Згорнути