Суперліга, Польща. Фото

Україна на наступному командному чемпіонаті Європи знову у Суперлізі!

У польському Бидгощі завершилися змагання Командного чемпіонату Європи (Суперліга) з легкої атлетики (9-11 серпня).

Українська команда виборола сьоме місце в Суперлізі і спортсменки Київської обласної ШВСМ зробили свій вагомий внесок в цей результат.

Так, Анна Плтіцина змагалась в трохи не звичному для себе виді програми - жіночій естафеті 4х100. Жіноча команда (Ратнікова, Плотіцина, Качур, Чубковцова) в естафеті 4х100 м посіли дев'яте місце, 44.34 (рекорд сезону). Також Плотіцина стала шостою в бігу на 100 м з/б (13.26)

Ольга Голодна посіла п’яте місце в штовханні ядрі - 17.18. Вікторія Шкурко - 11-а в бігу на 5000 метрів - 17:16.93. Кирило Кіру, нажаль, отримав 0 залікових очок у стрибках з жердиною - не взяв початкові 5.01...

Команди, що посіли останні п`ять місць, вибувають з Суперліги. Тому Україна, яка завершила змагання на 7-у місці, на наступному командному чемпіонаті Європи знову у Суперлізі!