Чемпіонат Європи з таеквон-до, Ріміні. Фото

Ук Дара Чан стає віце-чемпіоном Європи з таеквон-до в Італії

З 1 по 8 квітня в Ріміні (Італія) відбувся чемпіонат Європи з Таеквон-До ІТФ серед дітей, юніорів, дорослих і ветеранів.

У континентальній першості взяли участь близько 800 спортсменів, які представляли понад 30 країн Європи.

Честь України відстоювали 127 таеквондистів, 5 суддів міжнародної категорії, під незмінним керівництвом майстра чорного поясу VIII дана, інструктора міжнародного класу, президента Національної федерації таеквон-до ІТФ України Віктора Потернака.

Від Київської області у складі національної збірної брали участь два спортсмена-ветерана. Ук Дара Чан став виборов титул віце-чемпіона Європи. В кроці від медалі опинився Юрій Севастюк - четверте місце.

Збірна України посіла III місце в загальнокомандний заліку чемпіонату Європи – в медальному доробку 16 золотих, 19 срібних та 44 бронзові медалі.