УХЛ-Парі-Матч: «Білий Барс» здобув першу перемогу в плей-офф

11 березня в Києві матчем між столичними «Крижаними Вовками» і білоцерківським «Білим Барсом» стартував розіграш чвертьфіналу плей-офф Української хокейної ліги - Парі-Матч.

Прогнозовано, матч команди проводили від ножа і у великій кількості взаємогострих атак. Тому логічно, що нулі на табло протрималися аж до закінчення періоду, а долю першої шайби вирішила гра в нерівних складах. До цього моменту команди фактично грали до першої допущеної помилки і першими її припустилися «Крижані Вовки», а білоцерківці вміло нею скористалися.

Першу шайбу плей-офф Української хокейної ліги - Парі-Матч закинув Сергій Бабинець, який точним кидком прошив Микиту Петленко, подарувавши своїй команді мінімальну перевагу.

У другій двадцятихвилинці кияни всі сили кинули в атаку, проте знову пропустили. На екваторі поєдинку перевагу «барсів» до двох шайб довели Юрій Качан і Фелікс Морозов.

У заключній двадцятихвилинці вовки взяли ініціативу в свої руки і відіграли одну шайбу - у складі «Волков» відзначився Денис Мостовий. На цей гол «Білий Барс» відповів шайбою від Романа Благого, а крапку в матчі поставив Микита Жигалов, встановивши остаточний рахунок 2: 4 на табло.

Таким чином, «Білий Барс» здобув першу перемогу в 1/4 фіналу плей-офф УХЛ-Парі-Матч.