«Галицькі Леви» - броварські «Вовки». Фото

УХЛ. Галицькі Леви реваншувалися перед Вовками

Перенесений 26-й тур Української хокейної ліги відкривався матчем «Галицьких Левів» проти броварських «Вовків». У вчорашньому поєдинку «Вовки» змогли здобути розгромну перемогу (8:3), яка стала лише другою в сезоні.

У дебюті матчу «Галицьких Левів» вивів вперед Євген Абаджян, але вже до середини періоду господарі виявилися в ролі наздоганяючих, завдяки двом шайбам «Вовків» - відзначилися Олексій Черемнов і Руслан Забулонов, повідомляє сайт УХЛ.

У другій двадцятихвилинці гра вирівнялася, і Карен Арустамов зрівняв рахунок. Рівновага на табло протрималася до середини третього періоду, коли форвард господарів Іван Сисак в більшості відправив шайбу в ворота Микити Гордюшина – на неї броварчани відповісти не змогли.

«Галицькі Леви» (Новояворівськ) - «Вовки» (Бровари) – 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Абаджян (Чіканцев, Панченко), 2:26. 1:1 – Черемнов (Боронило, Шапіро), 8:39. 1:2 – Забулонов (Боронило), 17:14. 2:2 – Арустамов (Панченко), 26:15. 3:2 – Сисак (Муртищев, Алексейчук – більш.), 45:16

«Галицькі Леви»: Вязовов; Бойових – Середа, Порупа – Сисак, Сивульський – Тонковид; Кізло – Дворник - Генералов, Алексейчук – Муртищев – Арабов, Чіканцев – Сірченко – Панченко, Арустамов – Попережай – Абаджян. Тренер – Михайло Чіканцев

«Вовки»: Гордюшин; Бугайов – Лучников, Забулонов – Приваліхін, Сорока – Паламаренко; Бобков – Овчинников – Микульчик, Черемнов – Шапіро – Боронило, Омельченко – Татарин – Нікітін. Тренер – Рафаїл Умяров

Свою наступну гру "леви" проведуть 7 лютого в Новояворівську проти «Донбасу», а «Вовки» в той же день зіграють в Білій Церкві з «Кременчуком».