УХЛ: «Білий Барс» вдома здобув перемогу на «Крижаними Вовками»

Сьогодні, 26 листопада, в рамках одинадцятого туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч свій матч зіграли «Білий Барс» і «Крижані Вовки».

Матч команди розпочали абсолютно на рівних, відразу обваливши на ворота супротивника шквал кидків і атак. Але в першій половині періоду переможцями все ж вийшли голкіпери. Однак, незважаючи на високий пресинг від киян, забили першими господарі майданчику - рахунок в поєдинку на 10-й хвилині відкрив юний Мороз. Саме з таким рахунком команди і пішли на першу перерву.

При всіх спробах «Вовків» відігратися, вони пропустили знову - перевагу "барсів" подвоїв Бородай з передачі Благого. Однак, як і в першому періоді, в другому глядачі більше не побачили закинутих шайб і команди знову пішли на перерву за перевагою білоцерківців.

У заключній двадцятихвилинці команда Каштанова кинула всі сили в атаку, намагаючись відіграти пропущені шайби і перевести гру в овертайм, але в підсумку пропустили ще раз - Ружніков закинув третю шайбу своєї команди в цьому матчі. Відіграватися «Вовки» почали тільки під завісу матчу, коли спочатку Сурін в подвійній більшості відзначився у воротах Кучера і позбавив його права на "сухар", а через секунди Моксунен скоротив рахунок до мінімального.

Однак, в результаті киянам банально не вистачило часу закинути ще раз і фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу «Білого Барса».

«Білий Барс» - «Крижані Вовки» 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Шайби: 1:0 Мороз (Грабовецький, Даниленко), 10:12; 2:0 Бородай (Благий, Резюк), 26:22; 3:0 Ружніков (Портной, Благий), 57:53; 3:1 Сурін (Шабанов, Панков, 5х3), 59:12. 3:2 Моксунен (Сурін, Шабанов), 59:32.

Білий Барс: Кучер (Полгороднік). Гребеник (А) - Резюк, Логач - Ядловський (А), Будько - Портной, Ромахін. Благий (К) - Ружніков - Бородай, Грабовецький - Даниленко - Мороз, Тищенко - Качан - Удовиченко, Койда - Трошкін - Петрошенко.

Крижані Вовки: Стельмах (Макаренко). Жигалов - Моксунен, Фолтін - Лучніков, Неверов - Фроленко, Карпов -; Черемнов - Сурін - Панков (А), Шабанов (К) - Шапіро - Маландін, Кіча - Андрющенко - Абаджян, Булах - Борисов - Болотін.

За інформацією прес-служби ХК "Білий Барс"