Командний чемпіонат України з велоспорту, Тернопіль. Фото

Учні велошколи "Промінь" стають чемпіонами України у груповій гонці

У Тернополі відбувся V відкритий командний чемпіонат України в індивідуальній груповій гонці, індивідуальній гонці на час та гонці "критеріум" в категоріях юнаки, дівчата, молодші юнаки та молодші дівчата та XXV велосипедні перегони пам’яті майстра спорту Володимира Філіпенка.

 

 

Змагання проводилися в індивідуальній та груповій гонках протягом трьох днів, з 6 по 8 вересня. Випробовували свої сили юнаки і дівчата 15 областей України. Загалом участь взяли 25 команд, у складі понад 200 професійних велосипедистів, в тому числі і представники Київщини.

 

 

Учні велошколи "Промінь" (Біла Церква) стали чемпіонами командного чемпіонату в груповій гонці: Віра Денисюк, Тетяна Зварич, Анастасія Рубленко, Оксана Зварич, Рустам Черепанов, Олександр Лазаренко, Олег Сорочинський, Ілля Гоц, Іван Калмиков та Олександр Стахів.

 

 

Трішки історії

Всеукраїнські велоперегони пам'яті Володимира Філіпенка проводять в Тернополі щорічно, починаючи від 1995 року.

Володимир Степанович Філіпенко (22 квітня 1933 - 23 вересня 1994). Перший майстер з велосипедного спорту Тернополя. Виховав близько тридцяти майстрів спорту і чемпіонів.

Майстер спорту СРСР, багаторазовий переможець і призер змагань Всесоюзної ради «Урожай» та Центральної ради ДСТ «Колос», учасник 1-х міжнародних велогонок українсько-польської дружби пам'яті В. Скопенка, суддя міжнародної категорії, національний комісар України з велоспорту.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.09.2019

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути