Участь спортсменів Київщини у Кубку УКРАЇНИ з веслування на байдарках і каное пам’яті Рябчинської

З 2 по 6 травня відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное у Дніпрі. Участь у змаганнях взяли також веслувальники Київщини.

Спортсмени обласної організації ФСТ «Динамо» України продемонстрували наступні результати :

Докієнко Наташа – к-1 200м ,4 місце; к-2 200м , 2 місце; к-4 500 м , 2 місце ; к-1 500 м , 7 місце. Ясненко Ірина - с-1  200 м , 5 місце;

с-2 200 м; 3  місце. Глотов Дмитро - с-1 5000 м, 11 місце (С  – каное , К – байдарка).

Інші веслувальники Київської області, Данило Кузьмін та Сємикін Іван посіли перше місце у "двійціі". А Іван здобув ще одне золото у складі "четвірки". Кузьмін і Скорик стали ж першими на дистанці 500 м.

Ці змагання мали велике значення, так як були відірковими на чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное.