У Вишневому розіграли Кубок Київщини з олімпійського тхеквондо

19 березня у Вишневому розігрували Кубок Київської області з тхеквондо ВТФ серед дітей, молодших юнаків, юнаків та кадетів.

Боротися за право володіти престижним обласним трофеєм завітали близько 400 бійців - господарі з Київської області (Вишневого, Ірпеня, Бучі, Гостомель, Калинівки , Василькова, Броварів, Боярки, Мотижена, Макарова) та гості з Києва й Івано-Франківська.

 

 

В результаті в командному заліку перша п’ятірка виглядає наступним чином:

1 місце - КДЮСШ «Школа Спорту» (Київ)

2 місце - ДЮСШ №17 місто Київ 

3 місце - ДЮСШ «Максимум» (Боярка)

4 місце – Ірпінь/Буча

5 місце - Київ

 

 

В ексклюзивному коментарі прес-службі Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації очільник клубу «Вулкан» (Ірпінь/Буча) Фелікс Чекаловець розповів наступне:

 

 

«З нашого клубу «Вулкан» брали участь 29 спортсменів. Це вже четверті змагання для нас в цьому році та сезоні і діти достойно себе показують, виборюючи призові місця для Київської області. Але найголовнішим є досвід і впевненість, які діти здобувають на своєму шляху. В підсумку наші бійці здобули вісім золотих, чотири срібних та сім бронзових нагород. В загальному заліку клуб «Вулкан» везе в Ірпінь і Бучу кубок за 4 місце, поступаючись найближчому супернику всього в одну золоту медаль. А найкращий спортсмен серед дітей Платон Прокопчук порадував і здобув нагороду окремо для себе. Ми готові йти далі, працювати над помилками і ставати ще сильнішими. Далі - краще! Краще - попереду!»

 

 

"Команди отримали за призові місця спортивний інвентар для виховання нових чемпіоні, а кожен спортсмен переможець пам’ятний сувенір з символікою турніру. 
Кращим суддею турніру стала Глупак Анастасія місто Вишневе, - прокоментували в Оргкомітеті. - Кубок Київської області щороку проводиться у Вишневому і кожного року кількість учасників збільшується. Починали з 60,  а цьогоріч - майже 400. Дякуємо, віримо в ЗСУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!", - 

Змагання проведені Федерацією тхеквондо ВТФ Київської області за підтримки Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.03.2023

Читати далі
Згорнути