Відкриття воркаут-майданчика у Волошинівці. Фото

У Волошинівці відкрито спортивний майданчик за участю принцеси воркауту

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

Так, 14 липня начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв завітав до села Волошинівки на відкриття нового спортмайданчика для занять воркуатом, з тренажерним обладнанням та якісним штучним покриттям, яким вчергове поповнилася спортивна інфраструктура Баришівського регіону. В рамках візиту зокрема за дорученням голови Київської обласної адміністрації Василя Володіна було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією було закуплено 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування воркаут-майданчиків саме на території опорних навчальних закладів, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Волошинівки у 2019-му передано комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих на загальну суму 323 533,50 гривень для облаштування на території Волошинівського навчально-виховного комплексу імені Героя України Руслана Лужевського майданчика для workout, який ми сьогодні власне відкриваємо. Облаштовувався майданчик коштом бюджету Баришівської об'єднаної територіальної громади. Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46-ти аналогічних майданчиків десять вже запрацювали з часу послаблення карантину. І одинадцятий ми відкриваємо сьогодні”.

 

Олександр Вареніченко, Сергій Тимофєєв

WORKOUT-МАЙДАНЧИК

Спортивний workout-майданчик з тренажерним обладнанням та якісним штучним покриттям розташувався на території опорного загальноосвітнього навчального закладу «Волошинівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" імені Героя України Руслана Лужевського по вулиці Шкільній, 15.

 

 

Що ж представляє собою сам воркаут-майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

 

 

"Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

 

Після хвиль послаблень карантину один за одним на території опорних навчальних закладів Київщини відкриваються новозбудовані майданчики для workout. Із запланованих 46 воркаут-майданчиків вже офіційно відкрито десять об’єктів у Шкарівці (Білоцерківський район), Гоголеві (Броварський район), Жукині (Вишгородський район), Стайках (Кагарлицький район), Потіку (Миронівський район), Студениках (Переяславський район, Студениківська ОТГ),  Озерній (Білоцерківський район), Іванівці (Ставищенський район), Красилівці (Ставищенський район) та Пролісках (Бориспільський район). І, як вже зазначалося, черговий одинадцяти об’єкт запрацював 14 липня у Волошинівці (Баришівський район).

 

 

За яким графіком функціонуватиме споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин продовжено до 31 липня. Та на майданчику тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчального закладу, так і мешканці та гості Волошинівки.

 

 

УРОЧИСТОСТІ

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Організатори заходу довели, що вони пам’ятають про соціальну дистанцію та засоби індивідуального захисту, тому закликали гостей не бути легковажними щодо свого здоров’я та забезпечили присутніх масками й антисептиками.

 

 

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, делегати від районної влади та місцевого самоврядування, навчального закладу – новоспечені господарі майданчика та місцева громада. Голова Баришівської селищної ради Олександр Вареніченко, заступниця голови з питань соціального напрямку Жанна Данчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Бойко, завідувачка сектору молоді та спорту, відділу освіти, молоді та спорту Наталія Рибалко, виконуюча обов’язки старости Волошинівського старостинського округу Лариса Макаренко та інші не менш поважні гості.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

А свято вийшло напрочуд вдалим, веселим та гамірним! Розпочали з руханки, і такою вона вийшла жвавою, що завзято приєдналися не тільки юні спортсмени-учасники, а й представники влади. А вчив розминати м’язи депутат Баришівської об’єднаної територіальної громади Юліан Москаленко, відомий в регіоні своєю любов’ю до здорового способу життя та спорту – він не тільки спортивно налаштовує власну родину, а й залучає до занять всіх бажаючих мешканців Баришівської громади, проводить різноманітні конкурси та челленджі, що вже стали відомими у всій області. А це неабияка праця - відірвати дітей від телефонів, комп’ютерів, планшетів, щоб вони проводили своє дозвілля активно та спортивно.

 

 

Завершилося свято спорту змаганнями з вуличної гімнастики (Workout) - з учасниками, нагородами, спортивним інтересом. Хоча згідно олімпійського принципу головне не перемога, а участь, все ж були переможці та призери, яким на церемонії нагородження Сергій Тимофєєв та Олександр Вареніченко вручили пам’ятні дипломи та призи.

 

 

Відзначимо окрему подяку «за волю до перемоги», що отримала маленька Лора, яку в Баришівці вже охрестили принцесою воркауту. Дівчинка не просто обожнює спорт, вона демонструє справжній хист до виконання спортивних вправ, зокрема з воркауту, легко обходячи навіть у віджиманнях представників сильної половини людства.

 

 

ЕКСКУРСІЯ ШКОЛОЮ ЯК НОВА ТРАДИЦІЯ

Вже доброю традицією в рамках відкриття воркаут-майданчиків на території опорних навчальних закладів Київщини стала екскурсія цими закладами. Ось і очільниця волошинівської школи Любов Прядка провела гостей яскравими коридорами та сонячними шкільними класами своїх гостей, розповідаючи про навчальний процес, успіхи й прагнення своїх вихованців, про розвиток та перспективи ввіреного їй сучасного навчального закладу.

 

 

А ще тут шанують своїх випускників, наших Воїнів світла, які й досі продовжують віддавати найцінніше – своє життя за рідну землю на російсько-українській війні. Тут завжди пам’ятатимуть Руслана Лужевського, ім’я якого тепер носить навчальний заклад. Герой України, удостоєний орденом «Золота зірка» за мужність, героїзм і самопожертву, загинув 5 травня 2015 року. Вписав своє ім’я золотими літерами в історію села та рідної землі і Олександр Полуцький, воїн-десантник 79-ї окремої аеромобільної бригади, який поляг від ворожої руки під час виконання обов’язку із захисту своєї країни.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською облдержадміністрацію (Управлінням фізичної культури і спорту) закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків з тренажерним комплексом. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

Спортивній інфраструктурі – бути!

#Київщинаспортивна

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.07.2020

Баришівська РДА
Читати далі
Згорнути