Мультифункціональний майданчик, Володарка. Фото

У Володарці з’явиться мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту

Справжній бум з будівництва спортивних об’єктів триває цього непростого 2020-го року на теренах Київщини. Пандемія коронавірусної хвороби, введені та послаблені карантини внесли свої корективи у його величність Спорт, змінивши назавжди спортивні календарі. Проте це не вплинуло на розвиток спортивної інфраструктури. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Тільки цьогоріч в рамках обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки заплановано зведення та відкриття 68 спортивних об’єктів. А ще ж під пильним наглядом Управління фізичної культури і спорту зводяться майданчики за державною програмою, заплановано завершення недобудов з минулого року.

Читайте також: Шість спортоб’єктів відкрито за день на Київщині: першим став воркаут в Пархомівці

 

 

Весь процес, від поставки спортивних комплектуючих до відкриття об’єкту, контролює особисто керівник Управління Сергій Тимофєєв. Відвідуючи з метою інспекції будівництво спортивних майданчиків, він впевнюється, чи все йде як слід.

 

 

Цього разу з метою огляду діючої спортивної інфраструктури та інспекції будівництва майбутніх об’єктів пан Тимофєєв завітав до адміністративного центру Володарського району, міста Володарка.

 

 

Саме тут, по вулиці Зарічній, 102-В комунального закладу Київської обласної ради "Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів - Центр реабілітації" за програмою «Київщина спортивна» зводиться один з 15-ти запланованих цьогоріч мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту розміром (32х18 м). Для «мультика» вже розчищене місце, розпочалися земельні роботи з підготовки основи для покриття.

 

 

Про це та планами будівництва поряд з мультифункціоальним іншим спортивних майданчиків поділився директор Центру реабілітації та господар майданчика Анатолій Косовський.

 

 

Зауважимо, що на об’єкт вже передане спортивне обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування майданчика, закуплені Київською обласною державною адміністрацією коштом обласного бюджету. А встановлення поля проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

 

Завітала делегація на чолі з Сергієм Тимофєєвим також до Володарської районної дитячо-юнацької спортивної школи, де ознайомилася зі станом справ та функціонуванням спортивної споруди.

 

 

Відзначимо ще один цікавий та приємний момент під час робочого візиту до ДЮСШ. Біля школи зростають красуні-ялинки, які минулого року в рамках акції з озеленення Київщини «Посади своє дерево» посадили пан Тимофєєв, завідувач сектору фізичної культури та спорту Андрій Жук та директор ДЮСШ Іван Ганжалавий. Тому вся команда із задоволенням зробила світлину на пам’ять біля своїх дерев.

 

15 липня 2020 року

22 квітня 2019 року

“В умовах карантину намагаємось продовжувати роботу у напрямку розвитку спортивної інфраструктури. Адже спорт, здоровий спосіб життя - це запорука здорового майбутнього! Київщині спортивній бути!”, - коментує Сергій Тимофєєв.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською облдержадміністрацію (Управлінням фізичної культури і спорту) закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

Спортивній інфраструктурі – бути!

#Київщинаспортивна

 

Центр реабілітації

ДЮСШ (Володарка)

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

20.07.2020

Володарська РДА
Читати далі
Згорнути