ЧЄ з боротьби, Стамбул. Фото

У Стамбулі триває ЧЄ з боротьби. Розклад та результати сутичок

З 4 по 10 червня у турецькому Стамбулі відбувається чемпіонат Європи з боротьби U-23.

Греко-римська боротьба

Першими змагання розпочали та завершили представники греко-римського стилю. До складу української збірної команди увійшли і спортсмени Київської області.

Віктор Петрик у ваговій категорії 60 кг був за крок до нагороди, але все ж поступився більш сильному супернику та опинився на 5 місці. Дмитро Кременєв у вазі 130 кг посів 11 сходинку. Обоє є вихованцями Київської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Олександр Грушин з Центру олімпійської підготовки у ваговій категорії 63 кг став сьомим. А Артур Політаєв - на 13 місці (72 кг).

В командному заліку представники греко-римського стилю боротьби на 5 позиції.

Серед класиків з інших регіонів України маємо на рахунку два срібла та бронзу. В перший день змагань бронзову нагороду виборов Ельмар Нуралієв, який у вазі 77 кг став бронзовим призером змагань. Другого дня срібні нагороди вибороли Ярослав Фільчаков у вазі 82 кг та Владлен Козлюк у категорії 97 кг.

Жіноча та вільна боротьба

До складу команди з жіночої боротьби на чемпіонаті Європи U 23 від Київської області увійшла Аліна Акобія (57 кг), яка сьогодні боротиметься у півфіналі.

Вільну боротьбу Київщини у збірній представляє Олексій Борута (70 кг).