Відкриття майданчика для воркаут у Пролісках. Фото

У Пролісках на Бориспільщині відкрито майданчик для workout

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

Так, 1 липня начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв завітав до села Проліски на відкриття нового спортмайданчика для занять воркуат, яким вчергове поповнилася спортивна інфраструктура Бориспільського регіону. В рамках візиту зокрема було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

Сергій Тимофєєв, Юрій Йовбак

ФОТОРЕПОРТАЖ

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету, за рахунок коштів платників податків всієї області Адміністрацією було закуплено 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування воркаут-майданчиків на території опорних навчальних закладів, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Пролісків передано комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих на загальну суму 323 533,50 гривень для облаштування на території Пролісківської філії Щасливського навчально-виховного комплексу майданчику для workout, який ми сьогодні власне відкриваємо. Облаштовувався майданчик коштом районного бюджету. Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46-ти аналогічних майданчиків дев’ять вже працюють. І ще один ми відкриваємо сьогодні”.

 

 

WORKOUT-МАЙДАНЧИК

Спортивний майданчик з тренажерним обладнанням для занять workout та якісним штучним покриттям розташувався в Пролісках на території Пролісківської філії опорного навчального закладу “Щасливський навчально-виховний комплекс "Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок" Бориспільської районної ради.

 

 

Що ж представляє собою сам воркаут-майданчик? Тут розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. А також облаштована лава та урна.
"Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

 

Після хвиль послаблень карантину один за одним на території опорних навчальних закладів Київщини відкриваються новозбудовані майданчики для workout. Із запланованих 46 воркаут-майданчиків вже офіційно відкрито дев’ять об’єктів у Шкарівці (Білоцерківський район), Гоголеві (Броварський район), Жукині (Вишгородський район), Стайках (Кагарлицький район), Потіку (Миронівський район), Студениках (Переяславський район, Студениківська ОТГ),  Озерна (Білоцерківський район), Іванівка (Ставищенський район), Красилівка (Ставищенський район). І, як вже зазначалося, черговий десятий об’єкт запрацював відучора, 1 липня в Лісниках (Бориспільський район).

 

 

За яким графіком функціонуватиме споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин продовжено до 31 липня. Та вже колектив опорного закладу, дотримуючись санітарних норм, чи не всім складом на регулярній основі проводить тренування на тренажерах, адже власний досвід — найкращий приклад для вихованців закладу.

 

 

УРОЧИСТОСТІ

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зазначимо, що на території закладу санітарні правила на найвищому рівні, навіть санітайзери розставлені чи не на кожному куті навіть на подвір’ї. І всім гостям свята першим ділом обробили руки антисептиком та виміряли температуру - коронавірус тут не пройде.

 

 

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва представники районної влади та місцевого самоврядування — голова Бориспільської райдержадміністрації Володимир Строкань, начальник відділу освіти і спорту Микола Каськів, голова сіл Проліски та Щасливого Микола Шмаюн, тренер з футболу Щасливського НВК та Пролісківської філії, в минулому — арбітр FIFA Сергій Даньковський та представники школи й місцевої громади.

 

 

А гостинно зустрів гостей господар урочистостей та самого майданчика, директор Щасливського НВК Юрій Йовбак. Він і провів екскурсію ввіреним йому закладом.

 

 

Відремонтовані школа та дитячий садок, відкритий інклюзивний центр, доглянуте затишне подвір'я з дитячими майданчиками та квітковими клумбами, новозбудований спортивний майданчик для занять ігровими видами спорту — це неповний перелік того, що з’явилося завдяки зусиллям Юрія Юрійовича та місцевої влади протягом останніх трьох років.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

ДОВІДКОВО
На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською облдержадміністрацію (Управлінням фізичної культури і спорту) закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків з тренажерним комплексом. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:
- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту
- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами
- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
Спортивній інфраструктурі – бути!
#Київщинаспортивна

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

ФОТО ПРЕС-СЛУЖБИ

УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ КОДА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

02.07.2020

Бориспільська РДА
Читати далі
Згорнути