Чемпіонат України з п'ятиборства, Харків. Фото

У Харкові визначилися переможці Кубка України та ЧУ з сучасного п'ятиборства

У Харкові визначилися переможці Кубка України і чемпіонату України серед юніорів з сучасного п'ятиборства.

Змагання відбувалися в дуже впертій боротьбі. Представниці Київської області Анастасія Чижова та Ірина Бойченюк вийшли в лідери після двох видів програми, фехтування і плавання.

 

Анастасія Чижова

У лазер-рані Чижова мала фору більш 30 секунд перед Бойченюк, яка займала перед бігом друге місце. Але в підсумку, після конкуру Анастасії не вдалося втримати перше місце і переможницею Кубка України стала саме Ірина Бойченюк.

Другою фінішувала харків'янка Яна Поліщук поступився їй 16 очок, а третьою стала киянка Олена Босова, яка відстала від лідера на цілих 42 бали.

 

Ірина Бойченюк

І практично, слідом за першою перемогою слідувала друга - ще одне золото Бойченюк виборола в результаті виступу на чемпіонаті України серед юніорок. Друге місце дісталося Олені Босов, а третю позицію виборола Анастасія Чижова.

У змаганнях серед юніорів першість одержав киянин Владислав Чекан, друге місце посів спортсмен Київщини Олег Ігнатьєв, третю позицію зайняв житомирянин Тарас Химич.

 

 

Тож привітаймо Ірину, Олега і Настю з хорошим виступом і чекаємо нових перемог, а бойового настрою для цього у них хоч відбавляй!

За підсумками минулих змагань спортсмени Київської області отримали право виступити в складі збірної команди України на чемпіонаті Європи серед юніорів, який відбудеться на початку червня в Польщі.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.05.2019

Читати далі
Згорнути