У Бородянці відкрито новий Молодіжний простір

На мапі молодіжних центрів, просторів і хабів Київщини з'явився новий об'єкт. Цього разу урочисте відкриття молодіжного простору відбулося в Бородянці. Відтепер на теренах пристоличного регіону функціонує 29 молодіжних центрів.

 

 

Розташувався молодіжний простір в місцевому Палаці культури і працюватиме з метою задоволення потреб активно зростаючої молодіжної спільноти Бородянки.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Тут же, в обстріляному російськими танками Палаці культури на центральній площі міста, розташувався і музей з постійно діючою виставкою «Бородянка. 33 дні окупації і спротиву».

 

 

Музей артефактів, зібраних в місті після деокупації, присвячений тяжким дням загарбання Бородянки бравою армією росії, стійкості місцевих мешканців, полеглим мирним жителям та волонтерам, знищеній вщент інфраструктурі колись затишного маленького пристоличного містечка – масштаби руйнувань вражають. Вікна виходять на знаменитий пам’ятник Тарасу Шевченку, який російські воїни розстріляли впритул. Але місто оживає, оговтується, відбудовується – бо свобода перемагає російське зло. Все відбудуємо, та ніколи не забудемо, не пробачимо.

 

 

Повернімося до відкриття сучасного молодіжного простору, яке відбулося в межах молодіжного обміну, у рамках національної програми залучення молоді для відновлення України "ВідНОВА:UA".

 

 

В числі поважних гостей на урочистості завітав з подарунками для новоствореного простору з нагоди відкриття Сергій Тимофєєв, начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації. Місто представляв його очільник, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук. А гостинно зустрічала візитерів господиня заходу, очільниця Пластового вишкільного центру Діана Прідьма.

 

 

Зауважимо, що молодіжний обмін у Бородянці організовує громадська організація "Міст змін" у співпраці з Пластовим вишкільним центром за підтримки Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації. Ця ініціатива покликана об'єднати молодь, сприяючи обміну ідеями, культурними цінностями та навичками, що сприятиме зміцненню дружніх зв'язків та сприянню позитивним змінам у нашому суспільстві.

 

 

Відзначимо, що приміщення Молодіжного центру буде використовуватись для молодіжної роботи з метою проведення заходів неформальної освіти та як місце, де молодь громади зможе організовувати своє змістовне дозвілля. Наприклад, вже заплановані проведення виставок місцевих митців.

 

 

Також у молодіжному просторі забезпечено зони для відпочинку, навчання та творчості, зі зручними сучасними меблями та необхідним обладнанням. Простір відремонтували і облаштували доволі швидко, лише за кілька місяців. І на момент відкриття ще вносилися ремонтниками невеличкі правки.

 

 

Так як багато будівель в Бородянці були зруйновані внаслідок збройної агресії, молодь громади утворили Молодіжну раду, і це приміщення планується використовуватись та координуватись ними.

 

 

Загалом на захід завітала активна молодь з усієї країни, щоб створити молодіжний простір, який відповідає потребам сучасної молоді. Також до обміну активно доєдналася молодіжна рада при Бородянській селищній раді - зацікавлена сторона такої ініціативи, готова спільно координувати впровадження цього проєкту.

 

 

На завершення церемонії відкриття учасники заходу отримали незвичайні сертифікати про участь, які містили влучну характеристику його власника.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту

Київської обласної військової адміністрації

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.08.2023

Бородянська РДА
Читати далі
Згорнути