Спортивні уроки у школах Бориспільщини. Фото

«Ти зможеш, якщо зміг я»: спортивні уроки у школах Бориспільщини

Продовжується подорож школами Київської області з метою проведення уроків  для популяризації спорту та здорового способу життя серед школярів. Цього разу, за підтримки управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації та департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації, спортивні уроки «Ти зможеш, якщо зміг я» від Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбулися в школах Бориспільського району.

 

 

Директор центру Денис Мірзоєв та спеціаліст центру Іван Мигрин, відвідали Щасливський навчально-виховний комплекс та Ревнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та за допомогою  вчителів фізичного виховання провели цікаві  уроки фізичної культури і спорту для учнів 5-х класів.

 

 

Учні продемонстрували свою організованість, чіткість, кмітливість і спритність під час проведення веселих стартів, показали знання розвитку Олімпійського руху в Україні та на Київщині у вікторині.
Після закінчення уроку Денис Мірзоєв вручив дітям пам’ятні подарунки, а для шкіл передав волейбольні та баскетбольні м'ячі. 

Заряд позитиву, радості, бадьорості отримали як учні та і гості під час проведених уроків.

 

 

Всі новини "Спорт для всіх" тут

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.05.2018

Читати далі
Згорнути