Турнір з волейболу серед команд ветеранів Дубовий гай - 2019, Яхни. Фото

Турнір з волейболу «Дубовий гай - 2019» зібрав ветеранів та зіркових гостей

В суботу, 31 серпня в діброві, що на околиці села Яхни Миронівського району відбувався міжобласний щорічний традиційний турнір з волейболу серед команд ветеранів «Дубовий гай - 2019», проведення якого передбачено календарем спортивно-масових заходів.

Згідно регламенту цього спортивного свята, до участі в якому господарі запросили знані в Україні та за її межами ветеранські колективи відомих в минулому віртуозів шкіряного м’яча, дозволено приймати участь гравцям, що досягли 50-річного віку. Однак, серед учасників було чимало 60-70-річних волейболістів. Ці сивочолі ветерани з’їхалися за сотні кілометрів не тільки для того, аби визначитись, хто краще грає. Вони, вболіваючи за волейбол всіма фібрами своїх душ, першочергову мету вбачають у пропаганді здорового способу життя, залученні молодого покоління до активного проведення дозвілля, регулярних занять фізичними вправами, демонструючи на власному прикладі  життєдайну дію спорту на організм людини.           

Яскравим свідченням цього стали змістовні виступи титулованих гостей під час урочистого відкриття турніру. Першим до присутніх звернувся почесний гість - народний артист України Богдан Бенюк, який з великим задоволенням  прибув за запрошенням самих спортсменів. Після актора з вітальним словом звернувся заслужений майстер спорту СРСР, Олімпійський чемпіон з волейболу, голова Всеукраїнської асоціації ветеранів спорту Володимир Іванов. Він, підтвердивши соціальну значимість і важливість заходу, подякував за активну життєву позицію організаторам. Також на святі був присутній і привітав спортсменів та гостей перший заступник голови районної державної адміністрації Костянтин Жданов.   

В стартовому поєдинку жереб звів команди ветеранів Черкас і Чорнобая (Черкаська область), де черкащани здобули перемогу.

В другій грі волейболісти з Києва в безкомпромісній напруженій боротьбі взяли гору над сильною і зіграною командою ветеранів з Миронівки.

Третій  поєдинок теж  став виграшем для черкащан в протиборстві з миронівцями. Наступна гра стала абсолютним виграшем для киян у протистоянні з гравцями міста  Чорнобая, хоча послідуюча гра стала їхнім абсолютним програшем у боротьбі з черкаською командою.           

Останній поєдинок звів команди Миронівки та Чорнобая, де перші здобули перемогу.           

Отже за результатами змагань золото отримала команда Черкас, срібним призером стали кияни, а бронзу здобули миронівці. Переможці і призери були нагороджені заслуженими кубками, медалями і грамотами.

Кращі гравці в номінаціях відзначені волейбольними сувенірами та цінними призами. Кращим гравцем турніру став – Олександр Булавін  з міста  Чорнобая, кращим  нападником – Валерій Сегеденко з команди міста Миронівка, кращим розігруючим – Василь Хилько з  команди «Шанс» - місто Черкаси та  кращим захисником –  Станіслав Гура  з команди «Аеропорт», що з міста Києва.           

Учасники  та гості спортивного свята залишились дуже задоволеними та з нетерпінням чекають наступного року, аби зустрітись знову. 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.09.2019

Миронівська РДА
Читати далі
Згорнути