Чемпіонат Київської області в армспорту. Фото

Турнір з армспорту: найсильніші поїдуть на чемпіонат України. ФОТОРЕПОРТАЖ

Рукоборство, широкопопулярний вид спорту в Україні вперше відбувся офіційно на Бориспільській землі. Отже в настільній боротьби однією рукою приїхали зчепити руки, щоб пересилити один одного найсильніші армреслери зі всієї Київщини і навіть гості з Казахстану.

Отже цими вихідними в Бориспільській ДЮСШ відбувся чемпіонат Київської області в армспорту.

 

 

Загалом взяли участь 85 рукоборців з Києво-Святошинського, Фастівського, Бориспільського, Переяслав-Хмельницького районів Київської області, а також спортсмени з Чернігівської області, міст Київ, Фастів та Прилуки.

Змагання були особисто-командними і проводилися у таких вагових категоріях, права й ліва руки: чоловіки 60, 70, 80, 90, 100, 110 і +110 кг. Жінки 60 і 60+. Юніори 70 і 70+ кг. Юніорки – абсолютна вагова категорія.

 

 

Ці змагання діли можливість відібратися найкращим на чемпіонат України, який відбудеться в Немирові Вінницької області 16 березня 2018 року.

 

 

Після змагань вдалося поспілкуватися з головним суддею змагань, головою Київської обласної федерації армспорту Дмитром Іоновим: «Турнір відбувся в новому доя нас місці, в ДЮСШ міста Бориспіль. Приємно відзначити, що у відкритті змагань взяли участь багато представників влади цього міста. Чемпіонат зібрав рекордну кількість спортсменів – 85 чоловік з України та навіть один учасник з Казахстану! Турнір також дав можливість ре тільки проявити свої сильні можливості, а йь відібратися на чемпіонат України. Ще хочу відзначити відкриття безпосередньо під час змагань нових молодих талантів», - прокоментував змагання Дмитро Сергійович.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ВІДЕОСЮЖЕТ

 

 

Наразі суддівська колегія готує протоколи виступів. За результатами змагань слідкуйте на нашому сайті.

 

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

19.02.2018

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути