Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, Полтава. Фото

Три золота і одна бронза – так розпочали ЧУ байдарочники Київщини

15 серпня в Полтаві стартував командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Триватимуть змагання до 18 серпня. 

Кращі молоді веслувальники країни зібралися позмагатися на березі Ворскли.

Так, за першість боряться 320 спортсменів з усіх областей України. За результатами чемпіонату спортсмени сформують команду на наступний рік, для зимової підготовки.

 

 

Дуже вдалий початок Чемпіонату виявився для байдарочників Київщини. Першого дня змагань наші спортсмени здобули золоті та срібні нагороди. І навіть однієї нагороди були позбавлені. Та про все по порядку.

СКЛАД ЗБІРНОЇ КИЇВЩИНИ

Вперше на чемпіонаті України буда задіяна дисципліна К-2 мікс. Власне, дистанція є новою для Європи та світу. Золоту нагороду в байдарці-двійці мікс вдалося вибороти тандему Данііл Кузьмін / Наталія Докієнко.

Далі – більше. Кузьмін, виступаючи в байдарці-одиночці да дистанції 1000 м, став бронзовим призером всеукраїнської першості.

Наталія Докієнко стала віце-чемпіонкою України на 200 м в К-1.

В байдарці-одиночці да дистанції 1000 м Юлія Юрійчук стала найкращою серед жінок.

 

 

Ще одне золото світило нашим спортсменкам. Докієнко та Юрійчук стали першими в К2 на 200 м в попередньому заїзді. Та дівчат не допустили до боротьби за золото, мотивуючи відмову тим, що учасниці не зважили човна. Хоча ніякого попередження щодо зважування завчано не поступило…

Та чемпіонат триває. Точиться боротьба.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.08.2019

Читати далі
Згорнути