Три золота Буковеля та всі подіуми Києва! Так Київщина продовжує зимовий сезон

В Буковелі відбулася грандіозна спортивна подія. Адже всеукраїнська першість - це найсильніші сноубордисти, нові звання та емоційні змагання. На популярному зимовому курорті проводився чемпіонат України зі сноубордингу!

 

 

Це найважливіші в році змагання для професійних спортсменів. За їх результатами формуються національні збірні, присвоюють звання «Майстер спорту», а найкращі отримують право представляти Україну на зимових Олімпійських іграх та етапах Кубка світу.

Вже багато років ТК «Буковель» розвиває зимові види спорту в Україні та виступає партнером та співорганізатором чемпіонатів України. А інфраструктура курорту створює всі умови для проведення таких змагань на найвищому рівні.

Не дивлячись на не дуже добрі снігові траси, спортсменам Київської області вдалося поповнити медальну скарбничку трьома золотими нагородами.

Прогнозовано відзначився один з найперспективніших сноубордистів Київщини Антон Сиротян, здобувши два золота серед старших юнаків. Найкращим Антон став в паралельному слаломі та паралельному слаломі-гіганті.

Ще одне золото принесла команді Аріна Руда в паралельному слаломі серед старших дівчат.

 

 

По завершенню всеукраїнської першості столиця приймала Кубок України зі слоупстайлу.

Слоупстайл — тип змагань з таких видів спорту як фристайл, сноубординг, маунтинбайк, який передбачає виконання серії акробатичних стрибків на трамплінах, пірамідах, контр-нахилах, перилах, які розташовані на трасі у певному порядку.

І тут Київщині не було рівних – команда виграла чи не всі можливі нагороди в усіх дисциплінах. Так, перші командні місця збірна Київської області посіла серед жінок та серед дорослих.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.02.2021

Читати далі
Згорнути