Сергій Тимофєєв, Сергій Кравченко. Фото

Третя ластівка: нове поле для міні-футболу в Підгірцях

Черговий спортивний об’єкт, а саме поле для міні-футболу побудовано в Підгірцях Обухівського району в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Поряд з полем заплановано будівництво спортивного майданчика з вуличними тренажерами.

 

 

А 15 серпня відбулося урочисте відкриття нового спортивного об’єкту. Розташований стадіон дуже вдало – на центральній вулиці села Васильківській, біла школи і міськради. До речі, в цьому затишному місці зробили такий собі спортивний комплекс – нові турніки, дитячі гірки, настільний футбол... Отже, діти навіть на шкільній перерві можуть приділяти час здоровому способу життя.

 

 

На запрошення голови села Сергія Кравченка на відкриття завітав Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації. Окрім місцевої громади, привітати з новим спортоб’єктом приїхали представники Федерації футболу України та Міністерства освіти і науки, подарувавши сітку футбольних м’ячів. 

 

 

Подарованими м’ячами гості влаштували міні-футбльні змагання на честь спортивного свята, демонструючи власну влучність у взятті воріт.

 

 

 

 

Координатором виконання Держпрограми виступає Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації на чолі з керівником Сергієм Тимофєєвим.

 

 

Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50. Виділено кошти на 13 майданчиків.

Зауважимо, що два об’єкти вже функціонують у Васильківському районі – Василькові та Гребінках.

 

 

НОВІ ФУТБОЛЬНІ ПОЛЯ КИЇВЩИНИ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.08.2018

Обухівська РДА
Читати далі
Згорнути