Збори Федерації велоспорту Київщини, Біла Церква. Фото

Тренерська рада очолила Федерацію велоспорту Київщини

7 серпня у приміщенні музею “Спортивної слави” велошколи “Промінь” в Білій Церкві відбулися позачергові загальні збори Федерації велоспорту Київщини.

 

 

Участь у засіданні, крім спортсменів, тренерів, членів ФВС Київської області, депутатів Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва і Леоніда Глиняного, депутата Білоцерківської міськради Андрія Короля взяв начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації Сергій Тимофєєв.

 

 

У своєму зверненні до присутніх Сергій Олександрович розповів про внесок Управління фізичної культури і спорту в розвиток велоспорту Київщини, про значну допомогу в проведенні обласних змагань. Також повідомив про стипендії молодим та перспективним спортсменам та їх тренерам від Київоблдержадміністрації, ще раз запросивши подавати документи кандидатів на стипендії. Нагадав, що створено спортивну команду Київської області резервного спорту, члени якої маютть офіційні робочі місця з зарплатнею. Начальник Управління фізичної культури і спорту  пояснив про нюанси розподілення бюджету між всіма галузями спорту з урахуванням, звичайно, важливості розвитку велоспорту. «Перспектива є, є розуміння, що саме треба робити і ми будемо це робити задля розвитку велоспорту нашої Київщини», - підрезюмував свій виступ Сергій Тимофєєв.

 

 

Згідно порядку денного виступ розпочав голова ФВС Київщини Дмитро Чмирук, під час якого доповів про роботу обласної федерації за період 1992-2018 роки.

 

 

Далі було запропоновано, проголосовано та одностайно підтримано внесення змін до Статуту ФВС Київщини з метою більш демократичного управління.

 

 

«Виходячи  з того, що завдання по розвитку велосипедного спорту на Київщині виконують тренери та їх учні, необхідно змінити роль тренерської ради в ФВСК та надати повноваження тренерській раді ФВС Київщини, як основному органу по плануванню, управлінню, розвитку велосипедного спорту на Київщині, чиї рішення є обов’язковими для виконавчого органу ФВСК. І, виходячи з цього, необхідно доукомплектувати тренерську раду», - звернувся до присутніх Дмитро Чмирук.

 

 

Отже, було прийнято рішення реформувати склад відразу двох органів Федерації велспорту Київщини - тренерської ради та виконкому. Список оновленого складу – нижче.

 

 

Наступний пункт порядку денного було названо революційним рішенням у велоспорті -  повноваження основного органу по плануванню, управлінню та розвитку велосипедного спорту на Київщині, чиї рішення є обов’язковими для виконавчого органу було надано тренерській раді ФВС Київщини.

 

 

Також прийняли рішення ввести до виконкому Федерації представників категорії мастерс, аматорського велосипедного руху. Ними стали майстер спорту України міжнародного класу Олексій Касьянов, представник Асоціації спортсменів-аматорів та майстер спорту Геннадій Романов, представник Асоціації аматорів категорії «мастерс».

 

 

Дмитро Чмирук наостанок попросив фахівців, спортсменів та запрошених гостей висловити своє бачення подальшої роботи Федерації. А також були розглянуті інші питання, які виникли під час роботи загальних зборів. Зокрема слово взяли депутати Київської облради та Білоцерківської міськради, висловивши своє бачення розвитку велосипедного спорту Київщини.

 

 

Виконком ФВСК

1. Чмирук Дмитро Архипович – голова ФВСК, ЗТрУ, ЗПФКСУ.

2. Абаджі Валерій Павлович – член виконкому, ЗТрУ, тренер БВУФК.

3. Шарай Лариса Анатоліївна – член виконкому, ЗПФКСУ, директор КОШВСМ.

4. Зюлковський Володимир  Петрович – член виконкому, ЗТрУ, тренер КДЮСШ “Богатир”.

5. Єфременюк Микола Сергійович – член виконкому, МС, тренер вищої категорії.

6. Романов Геннадій – член виконкому, МС,  асоціація аматорів, категорії  “мастерс”.

7. Розуменко Микола Михайлович – член виконкому, ЗТрУ, голова колегії суддів ФВСК.

8. Качаненко Максим Ігорович -  член виконкому, МС, заступник зі спорту голови Білоцерківської міської федерації велоспорту.

9. Король Андрій Петрович – член виконкому, депутат Білоцерківської міськради.

10. Соболєв Вячеслав Олександрович  – член виконкому, МС, депутат КОР.

11. Глиняний Леонід Петрович – член виконкому, депутат КОР.

12. Олексій Касьянов - представник Асоціації спортсменів-аматорів

 

 

Тренерська рада

1. Стьопенко Андрій Петрович – Голова тренерської ради. Заслужений працівник ФКС України, тренер вищої категорії, планує і проводить тренування зі спеціальної ФП з членами збірних команд області, України. Він займається оснащенням МТБ членів збірних команд області, України.

2. Андрійчук Євген Юрійович – майстер спорту міжнародного класу, тренер вищої категорії, планує і проводить тренування з членами збірної команди області, України.

3. Чмирук Сергій Дмитрович – заслужений тренер України, тренер вищої категорії, голова тренерської ради ФВСУ (трек), планує і проводить роботу з членами збірних команд області, України.

4. Костюк Олег Костянтинович – завідувач НСБ, відповідає за стартовий вело інвентар (шосе, трек) членів збірних команд області, України.

5. Ємельянович Ольга Сергіївна – тренер вищої категорії, опікується дитячим, юнацьким велоспортом області, тренер КДЮСШ “Богатир”.

6. Дюдя Володимир Юрійович – заслужений майстер спорту, тренер вищої категорії, тренер-консультант членів зірних команд області, України.

7. Теслер Артем Сергійович – МСМК, тренер вищої категорії, голова міської федерації велоспорту Білої Церкви.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.08.2018

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути