Білоцерківський «Білий Барс» здобуває свою першу перемогу. фото

Тренер «Білого Барсу»: «Сніжний барс полює на здобич, він завжди її схватить, так і ми – будемо чекати на свою здобич»

Білоцерківський «Білий Барс» здобув першу перемогу в рамках Української хокейної ліги 2019/2020! Вчора на власному хокейному майданчику підопічні Костянтина Буценка і Олександра Бобкіна перемогли "Маріуполь" з рахунком 2:1. Наші хокеїсти першими пропустили, але наприкінці 2-го періоду Павло Таран і Артем Грабовецький змогли переломити хід поєдинку, закинувши дві шайби, які принесли барсам жадану перемогу.

Для обох клубів - це було перше очне протистояння в історії українського чемпіонату.

Вже на другій хвилині зустрічі гостям вдалася швидка контратака, яку точним кидком завершив Кобяков. Шайба, після його кидка пройшла між ніг Кучера.

Після цього, у білоцерківців була можливість зрівняти рахунок і навіть вийти вперед. Але, білоцерківці не змогли скористатися двома поспіль більшостями. Хокеїсти «Маріуполя» здорово зіграли в обороні, так і воротар гостей Дуве був надійний, зумівши відбити чотири потужних кидки.

Взагалі «Білий Барс» атакував і грав першим номером, а маріупольці ловили своє щастя на контратаках. На 13 і 14 хвилинах гості могли закинути ще дві шайби. Але в першому випадку, при виході два в нуль, Кучер витягнув «мертву» шайбу. А в другому, при виході три в нуль, трійка нападників «Маріуполя» забарилася і в кінцевому підсумку, воротар «Барсів» відбив шайбу.

Кінцівка першого періоду запам'яталася ще одним гольовим моментом у виконанні нападника «сталевих Чайок» Коваленко. Хокеїст викотився один в один з Кучером, але не зміг його переграти.

Другий період пройшов в рівній боротьбі, яка в основному точилася по всьому майданчику. Тому протягом 17 хвилин воротарі зрідка вступали в серйозну боротьбу. Все перевернули з ніг на голову заключні три хвилини періоду. Перед цим гості не реалізували більшість, за, що відразу були покарані господарями майданчика. Спочатку захисник «Барсів» Таран відзначився вдалим підключенням в атаку і зрівняв рахунок. А через хвилину, білоцерківці, скористалися помилкою хокеїстів «Маріуполя», провели швидку контратаку, в якій Грабовецький, з передачі Даниленко забив другий гол - 2:1.

Заключна двадцятихвилинка пройшла в атаках маріупольців. Вже на перших секундах Агєєв кидком з п'ятака міг зрівнювати рахунок, але Кучер відбив шайбу. Ще через дві хвилини і вихід Мостового на побачення з воротарем «Барса». Знову Кучер на висоті. Ще момент, і вже Ромащенко міг закинути шайбу, але і він, на жаль, не влучив по воротах з вигідної позиції.

Рахунок 2:1 на користь «Білого Барса» протримався до кінця поєдинку. І навіть заміна воротаря на шостого польового гравця не змогла допомогти гостям, як мінімум перевести гру в овертайм.

«Білий Барс» - «Маріуполь» 2:1 (0:1, 2 0, 0:0)

Голи: 0:1 - Кобяков (Костарєв), 1:56, 1:1 - Таран (Мороз), 37:32, 2:1 - Грабовецький (Даниленко - Бородай), 38:11.

Білий Барс: Кучер (Полгороднік). Грицюк - Портной, Таран (К) - Будько, Кисельов – Логач. Благий (А) - Даниленко - Бородай, Удовиченко - Ружніков - Петрошенко, Грабовецький - Мороз - Ядловський, Трошкін – Ол. Резюк - Собко.

Маріуполь: Дуве (Качула). Петрухно (А) - Сірченко, Мельников - Гуров, Цикало - Костарєв, Філімонов - Чердак - Мазур - Агєєв (А), Луговий - Коваленко - Мостовий, Кобяков - Ромащенко - Бондаренко, Дурдиєв - Дворник - Ухін.

Костянтин Буценко: - Хлопці сьогодні не просто герої, вони просто – молодці!

«Тренерському штабу також прийшлося попрацювати, щоб обрати правильну підготовку та тактичні дії на сьогоднішню гру, яка була в цьому новому сезоні першою на домашній арені в Білій Церкві. Тим більше сьогодні нам протистояв дуже складний суперник, на чолі з відомим тренером, який багато років керував національною збірною командою України та київським «Соколом». Він також відомий своїми тактичними схемами гри. Тому нам було дуже складно готуватися до сьогоднішньої гри.

Але при цьому навіть за те, що гра проводилася без глядачів, ми відчували підтримку всіх наших вболівальників, яких ми дуже любимо та поважаємо. Ми сподівалися, що перша домашня гра стане справжнім подарунком для шанувальників хокею, для всіх мешканців Білої Церкви.

Ще раз підкреслю, що суперник був дуже серйозний, з досвідченим тренером, майстровитими гравцями. Команда «Маріуполь» дуже добре підготовлена, укомплектована. Помітно, що вони на високому рівні провели передсезонні збори. Сьогодні вони грали дуже гарно, але наші «барси» зуміли показати ще кращу гру. І ті, хто більш безшабашно, хто з душею та серцем підходить до гри та віддає всі сили для перемоги, тих ця перемога застає в радісних почуттях. Тому поздоровляю всіх вболівальників, усю команду з перемогою. Хлопці сьогодні не просто герої, вони просто – молодці. Заданий напрямок у Білого Барса – це молодий хокей, який агресивний, наглий, який нікому не дасть вільного життя. І якщо сніжний барс полює на здобич, він завжди її схватить, так і ми – будемо чекати на свою здобич, і ми завжди її здобудемо, бо інакше ми помремо!»

За інформацією прес-служби ХК «Білий Барс»