Результати спортсменів Київської області, отримані на міжнародних та всеукраїнських змаганнях за травень 2021 року в олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видах спорту.
ВСЬОГО здобуто 296 медалей (110 золотих, 94 срібних, 92 бронзових):
- міжнародні змагання: 47 медалей (18-15-14)
- всеукраїнські змагання: 249 медалей (92-79-78)
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 4 медалі (1-3-0)
- міжнародні змагання: 4 медалі (1-3-0)
- всеукраїнські змагання: 0 медалей (0-0-0)
Олімпійські види спорту: 175 медалей (69-57-49)
- міжнародні змагання: 7 медалей (2-2-3)
- всеукраїнські змагання: 168 медалей (67-55-46)
Неолімпійські види спорту: 117 медалей (40-34-43)
- міжнародні змагання: 36 медалей (15-10-11)
- всеукраїнські змагання: 81 медаль (25-24-32)
ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Кубки світу:
1) Етап Кубку світу з паратріатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору. 10-17 травня, Йокогама (Японія):
2 срібла: Аліса Колпакчи, Віта Олексюк
ЄВРОПА
Чемпіонати Європи:
1) Відкритий чемпіонат Європи з параплавання серед спортсменів з порушеннями зору, вадами розумового та фізичного розвитку, ураженнями опорно-рухового апарату. 16-22 травня, Мадейра (Португалія):
1 золото: Олексій Федина, Ілля Яременко
1 срібло: Олексій Федина
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 4 медалі (1-3-0)
_______________________________________________________________________________________________________________
ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
ЄВРОПА
Чемпіонати Європи:
1) Чемпіонат Європи з вільної, жіночої та греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років. 17-23 травня, Скоп’є (Македонія):
1 золото: Аліна Грушина-Акобія
2 бронзи: Лілія Маланчук, Валентин Бабій
2) Молодіжний чемпіонат Європи-2021 зі скелелазіння. 1-5 травня:
1 бронза: Ніка Потапова
3) Командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби. 16 травня, Подєбради:
1 срібло: Людмила Оляновська
Міжнародні турніри (світ + Європа):
1) Відкритий чемпіонат Молдови з легкої атлетики. 29-30 травня, Кишинів:
1 золото: Ольга Голодна
1 срібло: Марія Сєдая
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 7 медалей (2-2-3)
_______________________________________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1 золото: Данило Рибченко
1 срібло: Іван Дємєнтьєв
1 бронза: Спартак Григоріченко
2) Командний чемпіонат України з велоспорту в олімпійських видах. Травень, Кропивницький:
17 золотих
15 срібних
3) Особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. 26-29 травня, Дніпро:
2 золота: Іван Семикін / Олег Кухарик, Даніїл Кузьмин
2 срібла: Наталія Докієнко (2)
5 бронз: Анастасія Юркевич (2), Наталія Докієнко (2), Юлія Юрійчук
8 золотих: Даніїл ПЛАТАШ (3), Владислав ЛИСЯНИЙ (2), Дмитро БУГАЙОВ, Анастасія ЮРКЕВИЧ / Софія КУШНІРУК (2)
4 срібла: Даніїл ПЛАТАШ, Анастасія ЮРКЕВИЧ / Софія КУШНІРУК, Діана СОЛОВЙОВА (2)
5 бронз: Карина МЕЛЬНИК / Анастасія МОСТОВЕНКО, Владислав ЛИСЯНИЙ (2), Анастасія ЮРКЕВИЧ / Софія КУШНІРУК, Діана СОЛОВЙОВА
5) Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. 20-21 травня, Львів:
4 золота: Еріка Лукач, Іван Демиденко, Катерина Кушик, Валерія Мухоброд
4 срібла: Тетяна Чорновол, Артем Міщенко, Владислав Ємець, Андрій Махаринський
8 бронз: збірна команда Київської області, Валерій Стецюк, Ілля Шух, Павло Бугаєнко, Євген Деулін, Ігор Кравченко, Владислав Ємець, Андрій Махаринський
6) Чемпіонат України з художньої гімнастики. 13 -17 травня, Біла Церква:
1 срібло: збірна команда Київської області з багатоборства
3 бронзи: збірна команда Київської області (групові вправи) (3)
7) Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. 17-18 травня, Луцьк:
9 золотих: Ольга Голодна, Артур Фельфнер (2), Ігор Порозов, Аліна Шух, Марія Буряк, Дарина Вдовиченко, Тетяна Кравченко, Марія Ященко
5 срібних: Роман Романенко, Марія Ходаківська, Дарина Вдовиченко, Ілля Кравченко, Олександр Гонський
3 бронзи: Ілля Кравченко, Тетяна Кравченко, Олександа Лупіч
8) Чемпіонат України з багатоденної гонки серед юнаків, дівчат та молодших. 13-17 травня, Суми:
6 золотих: Максим Макаренко, Любов Безоглюк, Вікторія Бондар, (Вікторія Бондар / Оксана Зварич / Анастасія Рубленко), (Анастасія Сіркова / Марина Мовчан), (Олексій Самойлов / Максим Лагута / Іван Міліцкіс)
1 срібло: Анастасія Сіркова
9) Відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед молоді. 12-14 травня, Київ:
2 золота: Ірина Бойченюк, Анастасія Чижова
1 срібло: Ірина Бойченюк
10) Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед дорослих. 12-14 травня, Київ:
1 бронза: Анастасія Чижова
11) Чемпіонат України з шахів серед клубних команд. Червень, Львів:
1 срібло: «Puzzle Rush» (Київська область)
12) Чемпіонат України з хокею на траві серед дівчат 2003-2004 р.н. 16 травня (фінал), Бориспіль:
1 золото: команда Бориспільської ДЮСШ
13) Чемпіонат України з греко-римської боротьби U-13. 11-12 травня, Київ:
1 золото: Андрій Пономаренко
1 срібло: Артем Ковальов
1 бронза: Данило Бабенко
Кубки України
1) Кубок України з дзюдо серед чоловіків та жінок. 13 травня, Київ:
1 срібло: Денис Тупицький
2 брозни: Анжела Жуковська, Анастасія Чижевська
Всеукраїнські змагання
8 золотих: Єлизавета Крамаренко, Едуард Цибуля, Архіп Курян, Єлизавета Піскунова, Олександр Батистянов, Анна Козак, Андрій Григорчук, Анна Анастасова
11 срібних: Дмитро Мецгер, Олександра Діхтярова, Олексій Стинка, Руденок Матвій, Володимир П’ятенко, Давид Цимбаровіч, Ксенія Шарова, Віктор Линок, Ярослава Огійчук, Дмитро Кравченко, Ілля Науменко
4 бронзи: Юрій Поліщук, Максим Ванькевич, Артур Янгаличев, Анастасія Неграй
1 золото: Збірна Київщини 50+
1 срібло: Збірна Київщини 60+
3) Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків "Чорне море". 14-16 травня, Одеса:
1 срібло: Олексій Борута
4) ІІІ літня Гімназіада України з тхеквондо (ВТФ). 13-14 травня, Івано-Франківськ:
2 золота: Вікторія Гуцалюк, Артем Балака
1 срібло: Тимофій Кравченко
4 бронзи: Дмитро Мецгер, Нікіта Пузаков, Єлизавета Кримаренко, Іван Красноголовець
5 золотих: Дмитро Мецгер, Єлизавета Кримаренко, Анастасія Пузакова, Дмитро Кравченко, Андрій Григорчук
4 срібла: Нікіта Пузаков, Архип Курян, Михайло Кочмар, Піскунова
7 бронзи: Ярослава Вовк, Максим Посталюк, Олександра Діхтярова, Анастасія Неграй, Ксенія Шарова, Матвій Руденок, Іван Красноголовець
6) XVІ літня Універсіада України з тхеквондо (ВТФ)-2021. 15-16 травня, Івано-Франківськ:
2 бронзи: Ігор Поєдинок Ігор, Андрій Молодець
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 168 медалей (67-55-46)
____________________________________________________________________________________________
НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
ЄВРОПА
Кубки Європи:
1) Кубок Європи з кікбоксингу WAKO "Karlovac Open". 29-30 травня, Карловац (Хорватія):
11 золотих
10 срібних
11 бронзових
2) Відкритий Кубок Європи з кікбоксингу WAKO "Serbia Open". 14-16 травня, Белград (Сербія):
4 золота: Павло Замятін (4)
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях з паралімпійських видів спорту здобуто 36 медалей (15-10-11)
_____________________________________________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1) Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. 21-24 травня, Переяслав:
9 золотих: Маковчук Олександра, Полубенцева Дар'я, Мищук Анастасія, Жилик Анна, Полубенцева Ірина, Петруняк Тетяна, Яценко Володимир,
Теремецький Тимофій, Татарников Михайло
3 срібла: Ковальчук Серафім, Драч Іван, Головач Данило
3 бронзи: Ісіков Антон, Трефілов Василь, Павлов Андрій
2 золота: Олександр Пасіченко, Давід Мельнічук
5 срібла: Дмитро Щербина, Олексій Ткачук, Олексій Ткачук (2), Раял Ісмаіл
9 бронз: Давід Мельнічук, Максим Юр, Дмитро Полуян (2), Максим Каруна, Федір Індило, Марк Подмазко (2), Євген Петровський
5 золотих: Твердохліб Богдан / Сквира Вероніка, Данилейко Олексій / Трушкіна Марія, Лісова Поліна, Яськова Єва, Сторожук Марія
2 срібла: Гудзевич Софія, Кравченко Жанна
1 бронза: Шульга Анфіса
1 срібло: Марина Зуй
1 золото: Юрій Ликов
6) Чемпіонат України з класичного паверліфтинґу серед юнаків та дівчат. Червень, Коломия, Івано-Франківська область:
2 золота: Владислав Білоус, Євген Перевозчиков
2 срібла: Владислав Білоус, Валерія Мустафіна
2 бронзи: Євген Перевозчиков, Валерія Мустафіна
7) Чемпіонат України зі спортивних танців. Червень, Львів:
1 золото: Тимур Путята / Євгенія Піндюра
1 бронза: Данило Пшоно / Валерія Сьомка
8) Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді. 6-7 травня, Житомир:
1 золото: команда у складі: Башіліна Олександра, Богданова Анна, Бондаренко Анна, Демидова Ксенія, Литвиненко Катерина, Кучерова Катерина.
1 бронза: команда у складі: Черненко Данило, Черненко Марія, Сушко Тетяна, Спінатій Діана, Кучерова Вікторія, Медведенко Аліса.
Кубки України
1) Кубок України з веслування на човнах «Дракон». 15 травня, Горішні Плавні:
3 срібла: Dragon boat club Kiev – DBC (Київська область)
2 бронзи: Dragon boat club Kiev – DBC (Київська область)
2) Перший етап фіналу Кубку України з ушу. 7 травня, Вінниця:
3 золота
4 срібла
11 бронз
Всеукраїнські змагання
1 золото: Георгій Духлий
4 срібла: Назарій Одноволик, Олександр Шкуренко, Микита Салацький, Назар Юрченко
2 бронзи: Данило Ющенко, Даніїл Юнак
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях з олімпійських видів спорту здобуто 81 медаль (25-24-32)
__________________________________________________________________________________________
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter: twitter.com/UpravlinnaSport
Вподобуйте нас в Instagram: https://www.instagram.com/sport_koda_/
Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA
29.06.2021