Юлія Юрійчук, Токіо. фото

#Токіо2020. Юлія Юрійчук стартувала у веслуванні на байдарках. Результати попередніх заїздів та розклад змагань

Сьогодні українські веслувальники розпочали перший змагальний день на Олімпійських іграх-2020 - стартують в трьох видах програми.

На воду «Sea Forest Waterway» виходять шість спортсменів збірної України, серед яких представниця Київщини у веслуванні на байдарках Юлія Юрійчук.

Свій перший, попередній заїзд в байдарці-одиночці серед жінок на дистанції 200 м, який стартував о 3.30 ранку за київським часом, Юрійчук програла.

Спринт нашої веслувальниці став відмінною перевіркою сил та новим досвідом, адже раніше Юлія в цьому виді на великих змаганнях участі не брала. Юрійчук відібралася до чвертьфіналу, де не пройшла кваліфікацію - в обох заїздах вона стала п'ятою. Таким чином боротьбу на 200-метрівці Юлія припиняє.

Тепер 4 серпня о 4:47 за Києвом Юлія Юрійчук візьме участь у змаганнях К1 на дистанції 500 м в попередніх заїздах та о 06:50 в чвертьфіналах. 

Загалом сьогодні на старт змагань в спринті вийшли 34 спортсмени. 12 квот були розіграні на ліцензійних змаганнях – на чемпіонатах світу та континентальних відборах. Ще 22 спортсменки – це учасниці змагань у других класах човнів, які виявили бажання стартувати в спринті, але не більше двох від кожної країни.

РЕЗУЛЬТАТИ БАЙДАРКА-ОДИНОЧКА. ЖІНКИ. 200 м

Кваліфікація до півфіналів / чвертьфіналів

Rank / Name / Time / Time Behind / Progression

1       CHN YIN Mengdie 41.688, SF

2       POR PORTELA Teresa 42.050 +0.362, SF

3       FRA PAOLETTI Vanina 42.334, +0.646, QF

4      ROC PODOLSKAIA Natalia 42.845, +1.157, QF

5      UKR YURIICHUK Yuliia 43.760, +2.072, QF

6       DEN MILTHERS Sara Corfixsen 43.863, +2.175, QF

7       JPN ONO Yuka 45.251, +3.563, QF

QF: Кваліфіковані для чвертьфіналу

SF: Кваліфіковані для півфіналів

Кваліфікація до півфіналів / вибуття

Rank / Name / Time / Time Behind / Progression

1       SWE STENSILS Linnea 41.313                 SF

2       SRB NOVAKOVIC Milica 41.340    +0.027        SF

3       POL WISNIEWSKA Helena 41.559 +0.246        X

4       FRA JAMELOT Lea 43.338    +2.025        X

5       UKR YURIICHUK Yuliia 43.871   +2.558        X

6       TUN SASSI Khaoula 45.809   +4.496        X

7       KAZ SERGEYEVA Natalya 46.736 +5.423        X

8       SAM CAIRNS Anne 47.141    +5.828        X

SF: відбір до півфіналу

Х: вибула

Головними претендентками на прямий вихід в півфінал фіналістки Євро-2021 росіянка Наталія Подольска (6-е місце), француженка Ваніна Паолетті (9), а також фіналістка чемпіонату світу-2019 Тереза Портела із Португалії (8).

 

 

РОЗКЛАД ЗАЇЗДІВ ЗА УЧАСТЮ ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

(Інформує Федерація каное України)

2 серпня

Попередні заїзди

3.30. Байдарка-одиночка (34 учасники). 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

3.51. Байдарка-одиночка (34 учасники). 200 м. Юлія ЮРІЙЧУК (7). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.13. Каное-двійка. 1000 м (14 екіпажів). Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК (6). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

5.08. Байдарка-двійка. 500 м (20 екіпажів). Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА (4). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінали*

6.00/6.07/6.14. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-2 – півфінал.

6.21/6.29. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.

7.08/7.15. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА. 1-4 – півфінал.

3 серпня

Півфінали

3.30/3.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

3.44/3.52. Каное-двійка. 1000 мПавло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.

4.23/4.30. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

Фінали А і В

5.30/5.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК.

5.45/5.53. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК.

6.39/6.46. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА.

4 серпня

Попередні заїзди

4.05. Каное-одиночка. 200 м (32 учасники). Людмила ЛУЗАН (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.12. Каное-одиночка. 200 м (32 учасники). Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (4). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.47. Байдарка-одиночка (42 учасники). 500 м. Юлія ЮРІЙЧУК (7). 1-3 – півфінал, решта – чвертьфінал.

5.01. Байдарка-одиночка (42 учасники). 500 м. Марія ПОВХ (4). 1-3 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінали*

6.29/6.36/6.43. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – півфінал.

6.50/6.57/7.04/7.11. Байдарка-одиночка (34 учасники). 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-3 – півфінал.

5 серпня

Півфінали

3.44/3.51. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

3.58/4.05/4.12/4.19. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

Фінал А і В

5.50/5.57. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

6.22/6.29. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК.

6 серпня

Попередні заїзди

3.37. Каное-двійка. 500 м (14 екіпажів). Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

3.52. Каное-одиночка. 1000 м (33 учасники). Павло АЛТУХОВ (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.16. Каное-одиночка. 1000 м (33 учасники). Юрій ВАНДЮК (1). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.30. Байдарка-четвірка. 500 м (12 екіпажів). Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ (6). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінал*

5.21/ 5.28. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.

5.35/5.43/5.51. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ. 1-2 – півфінал.

6.05. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-6 – півфінал, 7-8 – фінал В.

7 серпня

Півфінал

3.30/ 3.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.

3.44/ 3.52. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ. 1-4 – фінал А, 5-8 –фінал В.

4.07/4.14 . Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-4 – фінал А, 5 – фінал В.

Фінали А і В

5.30/5.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

5.45/5.53. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ.

6.12/6.19. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ.

 

 

 

ТРАНСЛЯЦІЇ І РЕЗУЛЬТАТИ

Трансляції змагань: на «UA-перший» і сайті "Суспільне. Спорт"

Результати онлайн: на офіційному сайті Олімпіади.

Склад збірної Київщини на ХХХІІ Олімпійські ігри в Токіо-2020

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

02.08.2021

Читати далі
Згорнути