Олександр Продан . фото

#Токіо2020. Олександр Продан та його кінь CASANOVA F Z не подолали кваліфікацію Олімпіади

На Олімпійських іграх вчора, 3 серпня відбулася кваліфікація у кінному спорті - в дисципліні конкур мистецтво стрибків та верхової їзди демонстрували 73 вершники та їхні партнери.

 

 

Наїзник Олександр Продан на коні Казанова, який представляв Київську область, посів 57-ме місце у кваліфікації серед конкурентів та отримав 13 збавок.

Результат 92,17 не дозволив Олександру потрапити до числа 30-ти фіналістів, які сьогодні розіграють медалі. Таким чином кваліфікацію Продан не пройшов і вибуває зі змагань. Олімпійські змагання з кінного спорту триватимуть до 7 серпня.

 

 

Як відбувалася кваліфікація? На відміну від минулих Олімпіад, турнір складається лише з двох раундів замість п'яти: одного кваліфікаційного й одного фінального. За правилами, вершники мають пройти дистанцію від 500 до 650 метрів з 12-14 перешкодами. Як вже згадувалося, 30 найкращих за підсумком кваліфікації вийшли до фіналу.

Олімпійські ігри в Токіо стали для Олександра Продана першими в кар'єрі. Його найвище досягнення на міжнародній арені – п'яте місце на етапі Кубка світу NCEL у Литві. Наїзник представляє українську професійну спортивну команду Ukrainian Showjumper.

Раніше Ігри покинула й Інна Логутенкова, яка брала участь у особистій виїздці. Українка, яка виступає на коні на ім'я Флераро, посіла 47-ме місце з результатом 66.118. Таким чином вона також не відібралася до фіналу, як і на минулій Олімпіаді-2016 у Ріо.

 

 

Свій виступ коментує сам спортсмен Олександр Продан на своїй сторінці і Інстаграм:

«Життя - це вибір. Зробивши правильний, в житті щастить, везіння і успіх. Переді мною часто стояв вибір, ризикувати і пробувати, чи залишатися з своєю зоні комфорту.

Я завжди вибирав ризик, що щось нове, розвиток і рух вперед.

Олімпіада - мрія будь-якого спортсмена. Олімпіада для мене була ризиком, але я зробив це вибір.

І вийшло. У нас не було багато часу на підготовку, але я думаю, що ми стали відмінними друзями і бойовими партнерами з Casanova.

У нас вийшло. Спасибі величезне моїй команді за наш спільний вибір. Спасибі, що повірили і підтримали. Ви-частина моєї історії.

Це тільки початок шляху. А тепер з ще більшою мотивацією повертаюся до роботи!

Спасибі всім за теплі слова, за підтримку і за те, що були поруч в цьому момент».

 

 

ТРАНСЛЯЦІЇ І РЕЗУЛЬТАТИ

Трансляції змагань: на «UA-перший», на eurosport.com (розділ equestrian, у розділі schedule знаходиться розклад) і сайті "Суспільне. Спорт"

Результати онлайн: на офіційному сайті Олімпіади.

Склад збірної Київщини на ХХХІІ Олімпійські ігри в Токіо-2020

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

04.08.2021

Читати далі
Згорнути